• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron dx9 cular buraya

Cevap: ketron dx9 cular buraya

slm bende 1 senedir ketron xd9 16mb kullanıcısı olan ve aldığım günden bu yana hep şikayet eden uzun süredir piyanistlik yapan en fazla korg ve roland klavyelerinden anlayan ve çalmasından zevk alan piyanistim. ama bu şikayetler taki ketron vega yı çalana kadar bitti.. ne kadar güzel bir sesmiş klavyeymiş. ama sanırım ben klavyede sanırım eksik olan şey ses ve ritim. bana yardımcı olacak olan arkdaş varsa rica ediyorum. saygılar

bende audya5 kullanicisi olarak heinize allah birtane nasip etsin derim suan piyasadaki en iyi org pa3 de var bende ama ketron audya bagimlilik yapti ben ieksikleri olmasina rahmen hic tartislmasiz audya5 saygilar

bende 1 yılı aşkın süredir xd9 kullanıyorum,çok profesyonel değilim,siteye ritim yazıp veren arkadaşları takıp edip yüklüyorum gerçekten çok teşekkür ediyorum güzel çalışmalar var.. hepinizin eline sağlık.. xd9 a devammmm..

sevgili dostum o ketron vega yı ben yaptım bilirsiniz vega da adam akıllı vahde bile yok set te bana aittir 4000 lira gibi bi param gitmişti ama o alet elinde kalır çünki piyasası yok tr de özellikle tünel müzik bile almıyor güzel ama donana kadar :) donduğu zaman sistem disketi yok bunu ben herkese dedim ona 2.1 felan yükleme yada xd9 sistemi yükleme ona sadece ve sadece 3.0b vega sistemi yüklenir çünki vega ex5 ten tr ye dönderdim saygılar ben korga geçince bayaa bi durulmuş :)
dediğim gibi donma yaptığı zaman alet elinde kalır ben o sebepten sattım

ben de xd9 kullanıcısıyım. bir yıldır kullanıyorum güzel alet bence. zaten ben hobi olarak çalıyorum dolayısıyla cihazı temiz kullanıyorum...

ömrümü yedi bu ketronn..

abi ritimleri indiremedim link kırık galiba tekrar atarsan sevinirim

arkadaşlar merhaba forumu kullanması pek bilmiyorum o yuzden burdan yazdım umarım yanlış değildir roland exr 5 almayı düşünüyorum bu org hakındaki görüşleriniz nelerdir türk ses ve ritimleri yüklene biliyormu koma varmı şarkı yukleyebiliyormuyuz amatör olarak org kullanıyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

teşekkurler,

Artık bende aranıza nail oldum ...:) yalız ensturumanım bölümünü değiştiremiyorum sayın adminler neden anlayamadım g 600 yapıştı kaldı :)bu arada bu xd9 larda pad varmı sölerseniz sevinirim mesala kanun cırtlaması gibi falan zılgıt ne bileyim böle şeler bi yazı veren cevap gari bu arkadaşınıza xd9 kullanıcıları... Saygılarımla...:)

Malesef yok ancak3 adet intro var ben ritmin türüne göre intro bölümüne istediğim ses efektlerini yerleştiriyorum parça çalarken introya basınca ritimle beraber istediğim sesler de pad gibi kullanılmış oluyor.xd9 un en iyi özelliği kaliteli ses ve ritimleri ve 4 ses birleştirerek çeşitli orkestralar yaratabilmen onun dışında ses bankasında user ve prg ses sayfalarında fx sesleri de parça aralarında kullanabilirsin.Selamlar