• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Soru cevap

Cevap: Ketron Soru cevap

bende zaten 12 13 arası değer uyar demiştim minimum 0 maximum 16 yapabilirsin ama buna en uyumlusu 11 ila 14 arasıdır bu arada bu eko ayarlarını sabitle onuda sen sormadan nasıl yapacağını söyleyeyim bu işlemi gerçekleştir ayrıca ketronda en iyi ayarlarını yapman için exit de drum volumu 47 bass volumu 48 chord 63 right volumunde 59 olsun sonra f2 ye bas f8 deki delay use delay2 olsun f6 ya bas eff lock de sonrada exit de save yap f3 bas power on setup enter diyorsun orgunu kapatsanda bu ayarlar sabit kalır :) ama yinede memnun kalmazsan yakında explus3 setini çıkartacağım seti xd9 da aynısını kullanabileceksiniz sadece transpose off olmadığı için xd9 da turk fxx sesini normal kullanacaksınız mesela ibrahim tatlıses son ki üç dört diyor ben transpose off yaptıgım için vega da transpose ne olursa olsun aynı tuştan yapabiliyorum sizde transpose kayacak o yüzden sabitlenmiyor saygılar

macit vega (yakında macit Audya olacak herhalde:) ) bir soru daha tek ses için tuş hassasiyeti ni kaldırmak istiyorum .. olurmu . örnek mey i tuş hassasiyeti olmadan ayarlanabilirmi..

neden olmasın teferruatlı iş
ilk önce mey sesini seç user voice gir ethnic bas 3 defa basınca flaştaki mey sesini görebiliyorsun onu seç exit de
daha sonra f7 bas (edit voice)
f10 bas (lfo velocity) ordaki veloc slope transposeden seç 127 yap 1 altındaki veloc filter onuda 127 yap f5 ten leveli kıs yeteri kadar sonra save düğmesine bas enter tamamdır :)

teşekkürler macitvega ...

ben teşekkür ederim abi birde demin 2/4 yazdım 16mb plus2/3 ise yükle dinle çok canlı yaptım fazla canlı olması + puanmı getirir - puanmı bilimez şimdi evdeyim ya canım sıkılıyor bide nasıl bir ritim yazayım diye kararsız kaldım ?

soracağım tüm soruların cevabını aldım çok teşekkür ediyorum

teşekkür ediyorum

macit vega benim xd9 8mb ta user voice ethnic e iki defa basınca ekranın üstunde flash turka 001 yazıyor .sistem nk dan turka 2 yi indirip yükledim org kapandı açıldı yine aynı yazıyor ...flash turka 001 seslerde değişmedi .. turka 2 yazması gerekmez mi ?

turca sesleri 2 çeşittir eski ve yeni arşivime bakıp size eskisini gönderebilirim fakat yakın zaman içerisinde siteye az ve öz 8mb set düşünüyorum 16mb yapamıyoruz ama 1 kereye mahsus 8mb. macit set yapacağım 8mb. set içinyeterli sample ve kitler örnek en çok sevilen ve sahnede en çok kullanılan sesler gündem yay edi zurna vs... hani demek istediğim 3 adet baglama var ve 3 birbirinin aynısı oraya 1 tane kalite bağlama 1 kalite saz 41 gündem yay 1 düz yay 1 edi zurna 1değişik keman 1audya klarnet ve içerisine audyanın oriental prcussionları ve batı percussionlarını atsak yeter 32mb sx3000 e bedel az ve öz :) o yüzden sana dedim 8mb ile takas edelim

s.a macit vega kardeş benim adım mecit .x1 ketron aldım ama ses ve ritimler doyurucu degil benim sizden ricam sizinle telofonla görüşe bilirmiyim. x1 le hiç bir bilgim yok forumlarda çok iyi bir klavye oldugunu okudım.ve satın aldım .trabzon nk gönderdim.revizyondan geçirttim .ama ritim ve ses lazım.yardımcı olurmusunuz.site arkadaşımın sitesi ayrıca kendisinede teşekkür ederim.telinizi yazarmısınız.benimki.0 536 351 78 05 şimdiden teşekkür ederim saygılar.