• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron SX3000 Hakkinda.

Cevap: Ketron SX3000 Hakkinda.

xd9 da bunu öğrenmek için yapılan şeyleri anlatiyim muhtemelen sx3000 de de olay aynidir.
user voice sesini açıp ethnic tuşuna iki kez basıldığında ekranın en üst orta yerinde Flash pls4 yazıyor ise alet plus 4 tür.

xd9 da bunu öğrenmek için yapılan şeyleri anlatiyim muhtemelen sx3000 de de olay aynidir.
user voice sesini açıp ethnic tuşuna iki kez basıldığında ekranın en üst orta yerinde Flash pls4 yazıyor ise alet plus 4 tür.

Tsk ederim sanirim dediginiz gibi olacak cunku bende xd9 da boyle birseyi hatirliyorum insallah oyle olur cihaz gelsin kontrol edelim bakalim.

aldınmı?hayırlı olsun.eminol yaylı ve nefeslilerden çok memnun kalıcan.korg kullandıysan elektrolar ve lead macunları seni sarmaz,bunuda bil.gülegüle kullan.

aldınmı?hayırlı olsun.eminol yaylı ve nefeslilerden çok memnun kalıcan.korg kullandıysan elektrolar ve lead macunları seni sarmaz,bunuda bil.gülegüle kullan.

Tsk ederim gokhan daha cihaz gelmedi cihazi bir yerde dinlemistim ritimlerinden ve sesleri beni cekti cihaza ben korg pa800 kullaniyorum normalinde icimden bunu almak geldi ah bu org sevgisi aski varya ancak anliyan biliyor bir sevdadir org.;))))

Soundu çok parlak çok güzel zamanında sıfır aldım ama felaket ritm aksatıyodu o yüzden sattım hiç bir klavyede karşılaşmamıştım böyle bişeyle ritm aksatıyo felaket yada bendeki öyleydi bilmiyorum ben set bile yaptım sx3000e

Soundu çok parlak çok güzel zamanında sıfır aldım ama felaket ritm aksatıyodu o yüzden sattım hiç bir klavyede karşılaşmamıştım böyle bişeyle ritm aksatıyo felaket yada bendeki öyleydi bilmiyorum ben set bile yaptım sx3000e

Suanda artik ritimler kasilmiyor NK set var super 200 adet ritim var sette arti cihazda plus 4 se degme keyfine

Bir alt modeli Xd9u 6yil kullandim,sx3000 bir arkadasimda kullandim bende niyetlendim bir ara almaya ama kararim degisti dante aldim,ketronun enguzel ozelligi arizasini soylemesidir,ayrica test ekrani var chekup yapiyor nevar neyok ekrana cikariyor.ama gelgelelim sample set yok.ritim bol,kendisi ve alt modellerin ritimlerini okur.