• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron sx3000 ritim ve düzenlenmiş sesleri olan varmı

berberpiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
ketron sx3000
s.a. arkadaşlar aleti yeni aldım ne sesler güzel ritim istediğim ritimler yok bana yardım edin lütfen....ugur_sagandak@hotmail.com

Cevap: ketron sx3000 ritim ve düzenlenmiş sesleri olan varmı

hayırlı uğurlu olsun valla bende sx3000 almayı düşünüyorum sıfırmı aldın ikinci elmi aldın eğer sıfır almışsan aldığında zaten plus 4 seti yüklüyorlar.

Plus 4 degilse pcm1 veya 2 dir pcm2 de 300 tane ritm var herbiri birbirinden guzel ve profesyonelce yazilmis pcm2 dosyasindaki ritmleri dene.sx3000de ritm den cok ne var

ritim sıkıntısı çekiyorum ,armoni, ritimden çok ne var demissin payşırmısın veya yönlendirirmisin ?

ritim sıkıntısı çekiyorum ,armoni, ritimden çok ne var demissin payşırmısın veya yönlendirirmisin ?

arkadaşım elindeki ritimler neler ona göre gönderelim

belki link eklemek yasaktır bilemiyorum ama ekliyorum klasör içerisindeki ritmleri dene eger senin klavyende düzgün çalışmazsa pcm2 dosyalarını tektek yükle sx3000 i pcm2 sistemi yükledikten sonra bu ritmleri sorunsuz kullanabilirsin dünya kadar ritm var

eyvallah teşkürler herkese... elimde sermıs yazılı set şeklinde ritimler var klavyede ...şu an bu 3. sx 3000 im...aleti çok sevdim...ritimler sertaç denenn arkadaşın emegine tşkrler onunda herhalde... ama diyer sx 3000 de alman bir arkadasın bana almanyadan getirdi... ondaki ritimler bu alette çalışmıyo sonra anladım ki drum kitler uyuşmuyo vs. neyese o aleti götürdü...1. tane daha vardı sattım..vs... bunu kullanıyorum şu an..yani üstünde sertaç ritimleri felan var...