• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron sx3000 ritimleri demolar by_ümit

Cevap: ketron sx3000 ritimleri demolar by_ümit

yok sadece hobi olarak arasırada bir iki yerde çalıyorum

Ümit ellerine sağlık! Pa800 konusundaki görüşüne katılmıyorum.Yani asla almam demeni kastediyorum.İnan bana ben iyi ki de almışım diyorum.Her gün yeni bir özelliğini öğrenince şaşırıp kalıyorum.O kadar pratik ki anlatamam.Dokunmatik ekran çok işe yarıyor.Biliyorsun emo kullanıyorum eksikleri var ama saund ve kalite süper. 256 ram'e yükseltince diğer setlerden takviye yaparak eksikleri tamamlıyacağım.(Taylan tarzı ritmler vb) Arıza konusuna gelince şu zamana kadar bir sorun yok Allaha şükür! Pro serileri çok ağır taşıması zor.Dikkatli kullanırsan pa800'e bir şey olmaz tabi biraz da şans işi bu. Ben aleti tozdan, nemden, güneşten koruyorum.Regülatörlü güç kaynağı aldım.Hem voltajdan hem de elektrik kesintileri konusunda kafam rahat.Sana da sonuna kadar tavsiye ederim.Daha önce pa800 kullandığını beğenmediğini seninle konuşmuştuk.Bir de emolu olarak dene canlı çal bakalım fikrin değişecektir.Saygılar.......

Ümit ellerine sağlık! Pa800 konusundaki görüşüne katılmıyorum.Yani asla almam demeni kastediyorum.İnan bana ben iyi ki de almışım diyorum.Her gün yeni bir özelliğini öğrenince şaşırıp kalıyorum.O kadar pratik ki anlatamam.Dokunmatik ekran çok işe yarıyor.Biliyorsun emo kullanıyorum eksikleri var ama saund ve kalite süper. 256 ram'e yükseltince diğer setlerden takviye yaparak eksikleri tamamlıyacağım.(Taylan tarzı ritmler vb) Arıza konusuna gelince şu zamana kadar bir sorun yok Allaha şükür! Pro serileri çok ağır taşıması zor.Dikkatli kullanırsan pa800'e bir şey olmaz tabi biraz da şans işi bu. Ben aleti tozdan, nemden, güneşten koruyorum.Regülatörlü güç kaynağı aldım.Hem voltajdan hem de elektrik kesintileri konusunda kafam rahat.Sana da sonuna kadar tavsiye ederim.Daha önce pa800 kullandığını beğenmediğini seninle konuşmuştuk.Bir de emolu olarak dene canlı çal bakalım fikrin değişecektir.Saygılar.......

sağol hocam nasılsın bu arada şimdi bir arkadaşa emo boardlı pa1xpro aldık çok güzel alet arkadaşların dükkanlarında geçiriyorum haftada 2-3 günümü hergün elimin altında pa800 pa80 pa2x var devamlı çalma imkanım var ve şu an pa1x emo boardtaki drum kit dizilişlerini sx3000 ne yapıp buradaki ritimleri kullanmayı planlıyorum pa800 hakkındaki düşüncelerim değişmez güzel alet ama içime sinmiyor yinede korg alacak olsam pa1xpro alırım en az

Hepsi çok güzel olmuş sesler ve ritimler süper,merak ediyorum bu alet neden tutmuyor acaba,bu kaliteyle çok güzel düğün eğlece fazlasıyla çıkar...

ketronun sana ıyı reklam parası vermesı lazım sayın abım bu kadar reklam ıcın yanıı

paylaşım için saol
sen bunu nasıl kayıt ediyorsun yani orgu bilgisayara nasıl kayıt yapıyorsun anlatabilir misin?
Güzel bir konuya temas etmisiniz... Bende merak ediyorum bu temiz kayıtlar orgu direkt dizüstü bilgisayara takarak zor sağlanır....

Moderatör tarafında düzenlendi: