• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron sx3000 ritimleri demolar by_ümit

Cevap: ketron sx3000 ritimleri demolar by_ümit

arkadaşklar bu sx3000 ile sd5 in batı sesleri aynıymış doğrumudur,eğer aynıysa sx 3000 ne dahada kanım kaynayacak.saygılar

açıklamalarınıza teşekkür ederim üsdadım.sağlıçakla kalın

sağol hocam nasılsın bu arada şimdi bir arkadaşa emo boardlı pa1xpro aldık çok güzel alet arkadaşların dükkanlarında geçiriyorum haftada 2-3 günümü hergün elimin altında pa800 pa80 pa2x var devamlı çalma imkanım var ve şu an pa1x emo boardtaki drum kit dizilişlerini sx3000 ne yapıp buradaki ritimleri kullanmayı planlıyorum pa800 hakkındaki düşüncelerim değişmez güzel alet ama içime sinmiyor yinede korg alacak olsam pa1xpro alırım en az

Ümit merhaba,

Pa1x emo drum kit dizilişlerini SX3000'e yaparsan paylaşır mısın rica etsem..
Bu arada Hüsnü Çiftetelli bende var..
Daha doğrusu SX3000 için 1000 adet ritim var elimde..
mail adresini verirsen paylaşabilirim..
Kolay gelsin,

Saygılar

Ümit merhaba,

Pa1x emo drum kit dizilişlerini SX3000'e yaparsan paylaşır mısın rica etsem..
Bu arada Hüsnü Çiftetelli bende var..
Daha doğrusu SX3000 için 1000 adet ritim var elimde..
mail adresini verirsen paylaşabilirim..
Kolay gelsin,

Saygılar

pianistumit@hotmail.com adresim ritimleri gönderirsen sevinirim bu arada değişik projelerim var pa1x deki emoexb deki drum kitleri yapacağım sonrasında ritimler kolay ama en kolayı or700v2 de yazılmış çok ritim var bir or700v2 elime geçirirsem burda zaten iki drum kit var çok kolay olacak bütün ritimleri kullanabileceğiz kısa zaman sonra az kaldı

1000 ritim açıkcası beni heyecenlandırdı ,arkadaşlar nevale bulunmuyor demişlerdi ama maaşallah, 1000 iyi rakamdır.gönlüm iyice sx3000 kaymaya başladı.saygılar

pianistumit@hotmail.com adresim ritimleri gönderirsen sevinirim bu arada değişik projelerim var pa1x deki emoexb deki drum kitleri yapacağım sonrasında ritimler kolay ama en kolayı or700v2 de yazılmış çok ritim var bir or700v2 elime geçirirsem burda zaten iki drum kit var çok kolay olacak bütün ritimleri kullanabileceğiz kısa zaman sonra az kaldı

Ketrona yeni drum kit yazabiliyor musun? Bunun için hangi programa ihtiyaç var?

Ketrona yeni drum kit yazabiliyor musun? Bunun için hangi programa ihtiyaç var?

programa gerek yok korglarda olduğu gibi orga yüklü olan davul kitleri birbiri ile birleştirip yarlerini dizilişlerini değiştirip yeni kit oluyor yani diyelim pa80 cevo karttan bir ritim yapacağız bu ritmi oluşturan drum kiti yapıyoruz önce sonra stylworkte ritimin formatını ketrona çevirip ritimi yükleyip editliyoruz
ayrıca türk ritimler böyle ama batı ritimler daha kolay şu an elimde yüzlerce tyros ritmi var batı ritimler hepsini sx3000 de kullanabiliyorum

hocam tyros ritimlerinden bir iki demo yayınlarmısınız aleti daha iyi tanımaya ihtiyacımız var.şimdiden eline sağlık