• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron X1 Ensar Set Yükleme Sorunu

Eren1973

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
:::::Konu Kaldırılsın Lütfen::::

konu silinsin lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron X1 Ensar Set Yükleme Sorunu

üstad 50mb lık seti okumaz sanırım ama yinede sen ensar set yaz google ye ordan da açıp orga load edebilirsin

Sevgili Üstadım öncelikle hayırlı olsun.Bu seti bende kullandım.8 Mb lık bölümü kullacağın için ilk önce Sample Sesleri yükle.Disketlerin temiz olmasına dikkat et.Diğer 8 Mb lık bölümü kullanamıyosun.Bu Seti yapan Ensar Koç şuan Danimarkada.Sorun olursa kendisine Facebook tan ulaşabilirsin.Kendiside zaten şimdi Korg PA Pro X1 kullanıyo.Am Ketron X1 ler için en iyi seti kendisi yaptı.Selamlar.Hayırlı kazançlar.

nk4 set ücretli oldugu için piyasada bulamazsınız bu arada aramana gerek yok artıkım ben ona macit seti yüklicem yada ensar set saygılar

Vay be hazırladıgım set pıyasaya dustumu demek :d neyse 8 adet msp uzantılı dosya var hepsını sırasına gore secerek her actıgında aynı sıralama sıstemıyle yuklemen gerekır msp konusunu arastır. Gerı kalan 8 mb kısım newset 8 mb snd ,tunel muzgıgın hazırladıgı kısımdır, o otomatık tek secımle yuklenebılır anlayacagın 2 set var msp ve snd uzantılı snd uzantılı setı -newset adlı- otomatık pon ayarlarından saklayıp acılırken yukletebılırsın ama msp setı drum 1. Sırada olmak uzere sırasına gore seccerek yuklemek zorundasın ...

vay kardeşim benim ben macit kanka nerelerdesin pa1x mi kullanıyorsun set olarak hangi seti kullanıyorsun ben emo exb ve turk exb karma set yaptım bunlarla fakat ramazanda güzel bi set çalışmalarına başlayacağım sen hangi seti kullanıyorsun bana lazım olacak thm tüm gruplar tsm pop 4-4 filan slowlar filan ben ses üzerine istediğimi yapıyorumda istersen pa1x kullanıyorsan ortaklaşa set yapalım pa1x setten kan ağlıyor? ne dersin

selam maco su an orgum yok audya ile ugrasmayi dusunuyorum eger ins formatina bi cozum bulunabilirse ..

merhaba size bir mesaj attım bakabilirmisiniz ensar bey