• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron x1 ötüyor

• Konbuyu başlatan cihann
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 4K

cihann

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
X) plus
2.el Ketron x1 aldım 1 gün sonra evde elektrik voltajının yükselip alçalması sonucu ana kart yandı.sistemnk gönderdim yaptılar sağolsunlar fakat bu seferde acayip bir çınlama sesi var orgta.Özellikle gece resmen ötüyor.sistemnk Nurettin beyle görüştük evin elektrik sisteminden olabileceğini söyledi buradayken öyle bir ses duymadık olsaydı tamir derdik dedi..Regulatörde aldım voltaj oynaması için yine hiç farketmedi.Hoparlöir arkadaki düğmeden kapatınca çınlama yok cihazdan gelmiyor .Hoparlörleri açınca ötüyo bu bana anormal geldi evde sesi zaten fazla açamıyorum apartman ayağa kalkar yani böylede bir zevki kalmadı o kadar para harcadım canım sıkılıyor kaldırıp atacağım balkondan aşağı neredeyse..Bunun sesle ilgili bir sorunu var gibi temiz bir ses gelmiyor ne yapmamı önerirsiniz.Hoparlörler sağlam ,sorun gelen ses ten ,ses düğmesinide azaltıp çoğaltmaklada değişmiyor alet açılınca başlıyor sabit bir çınlama durmadan ötüyor.Yardımlarınız bekliyorum teşekkürler..:mad:

Cevap: Ketron x1 ötüyor

sistem dosyasını tekrar yükle düzelir sanırım elektrikle alakası yok kanısındayım dosyayı yükleyince snd leri yüklemeden deneyin orgu cızırtı geliyormu

Moderatör tarafında düzenlendi:

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
Ben evde gençler çalsın diye satın almıştım orgu bende arasıra çalıyorum tabi bu tip aletleri pek bilmiyorum şimdiye kadar Casio vardı bende.Bu ketron profesyoneller için olduğundan fazla bilgimde yok.Şimdi elimde nurettin beyin gönderdiği 2 adet diskten başka bir şey yok onların içinde de ritmler var sanırım.Bu sistem dosyasını nerden bulup yükleyebilirim acaba?..

Şimdi hatırladım cihazda önce 4.0 sistem vardı Nurettin Bey bir üstü 5.0 yüklemiş ondan olabilir diyorsunuz siz.
sistemnk sitesinde X1 için dosyalar var ama sistem dosya yüklemeleri indirilemiyor ne yazık ki..Tekrar teşekkürler.

yüklüyorum

yükledim kardeşim

çok saol.Birde bunu nasıl orga atacağız bilgisayarı iyi bilirim ama bu org nasıl yüklenir hiç bilgim yok.Üzerinde tuşlar var kısaca bilgilendirirseniz halledebilirim.

rar dan çıkart dosyaları bir diskete yükl orgu kapat savaye basılı tut parmağını orgu aç açılana kadar bekle programım bitti telim 05452969762 arayabilirsin

Çok teşekkürler bilgi için.Yüklediğiniz dosya görünmüyor?.nasıl yapacağım?..

Yükledim fakat değişen hiçbir şey olmadı maalesef aynı tiz ses sürüyor..