• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron xd9 16mb plus4 DOSTUM DOSTUM altyapı

sultanahmetkaraman

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Merhaba dostlar.Bu klavye 1400 tl olurmu demiştim.Konu açmıştım.Takdir sizin.Yaptığım bir çalışmayı da paylaşıyorum.Yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı eksik etmeyin.saygılarımla.

Cevap: Ketron xd9 16mb plus4 DOSTUM DOSTUM altyapı

orgu satmayı mı düşünüyorsunuz

Valla elinize saglik.

eline sağlık abicim çok güzel ve kaliteli olmuş. plus4 demosu hiç biyerde göremiyorduk. vaktin oldukça değişik değişik.paylaşırsan seviniriz .

xd9 boş bir alet değil üzerinde durulsaydı iyi bir yere gelir diye düşünüyorum

orgu satmayı mı düşünüyorsunuz
arkadaş 1400e çıkarmaya çalışıyo piyasasını ama işin aslı öle del götür bakalım mağzaya kaç lira edecek öldürdüler xd9 u nevale az yada paralı paylaşım çok az yamaha psr 9000 ağırlıktan korg 1x ağırlık rem yükseltememe pa500tr kullanıcıya kapalı alet yamaha or 700 de can başar ellemesse oda bu kaderi yaşıcak sıra pa 80 de oda kaybolmaya başladı yavaş yavaş pa 900 setleri çıkarsa aynı kaderi pa 800 de yaşıcak kimse eski aletlere bel bağlamaz yok nevalesi bolmuş yok italya üretimmiş yenisi hızlısı iyisi varken eski aletlere dönüş çok az olacaktır ya klasikçiler yada yeni öğrenen ler alıyor eski aletleri:p

Arkadaşlar merhaba.Ben bu klavyeyi 7 senedir kullanıyorum.Burada sadece orgun performansını kendimce sunmaya çalışıyorum.Bu sitede herkes amatörce birşey paylaşıyor.bende paylaşıyorum.Fakat ciddi olan en iyisini paylaşıyorum.Burda orgu övmek haddim değil.Ama şu gerçekki orgun temel yapısı herhalde dinleyince anlaşılıyordur.Gene söylüyorum sizlerde yaptığınız çalışmaların eniyisini burda paylaşın ki lafla değil dinleyerek olsun.

saygılarımla

Buyrun bir çalışma daha sunmak isterim

gerçekten harika olmuş ustadlar mesele orgda değil mesele piyanistte kim ne derse desin bence fark piyanistte elinize yüreğinize saglık

arkadaş 1400e çıkarmaya çalışıyo piyasasını ama işin aslı öle del götür bakalım mağzaya kaç lira edecek öldürdüler xd9 u nevale az yada paralı paylaşım çok az yamaha psr 9000 ağırlıktan korg 1x ağırlık rem yükseltememe pa500tr kullanıcıya kapalı alet yamaha or 700 de can başar ellemesse oda bu kaderi yaşıcak sıra pa 80 de oda kaybolmaya başladı yavaş yavaş pa 900 setleri çıkarsa aynı kaderi pa 800 de yaşıcak kimse eski aletlere bel bağlamaz yok nevalesi bolmuş yok italya üretimmiş yenisi hızlısı iyisi varken eski aletlere dönüş çok az olacaktır ya klasikçiler yada yeni öğrenen ler alıyor eski aletleri:p
yalnış düşünüyosunuz bence bu işi meslek olarak piyanistlerin çoğunluğu eski aletleri kullanıyor çünkü alışkanlık pa80 pa60 xd9 kaynıyo istanbul anadolu yakası