• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron xd9 - 8mb / İstanbul / 875 TL

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Cihaz çok temiz diyemem.. Yaşının yorgunluğu üzerinde kozmetik olarak. Yanlız çalışmayan tuş, düğme, pot yoktur. Ekranı, giriş çıkışları, disket sürücüsü, pitch bender'ı sağlamdır. Tuş lastiklerini geçen ay değiştirdim, 150 TL masraf ettim. Cihazın tek sıkıntısı şudur; cihaz açıkken, yani herhangi bir şey çalmıyorken hoperlörlerden hafif bir ses geliyor (zzz şeklinde). Herhangi bir şey çaldığınızda ses perdelendiği için duyulmuyor zaten. Bu sorun tuş lastiklerini değiştirdikten sonra oluştu ve emin olmamakla beraber önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bunun dışında herhangi bir sorunu yoktur.

Vahdeler, slovlar, halk müziği ritimleri, oyun havaları, türk poplar, kısacası her türlü ritim mevcuttur. Şuan İntrolarını sildiğim 100'e yakın, 90 küsür tam hatırlayamadım, ritim üzerinde mavcuttur. Yaylıları, mey, ney, kuru bağlama, balaban sesi çok başarılıdır. Batı ritimleri ise mükemmeldir. Orkestrasyonu çok iyidir. Müzikalite olarak zevk alınarak çalınacak bir cihazdır. Fiyat/performans olarak bana göre en iyi cihazdır.

Satma sebebim anlık bir ihtiyaç doğmasıdır. En kısa zamanda tekrar muhtemelen bir ketron alıcam.

Fiyat : 875 TL / sondur.

Satışını istanbul içi görüşerek yapmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar 0554 38 00 979 nolu telefondan, öğlen saatlerinden gece geç saatlere kadar ulaşabilirler.

Ekli dosyalar

• Aa0148.jpg
    Aa0148.jpg
    110.1 KB · Görülen: 229
  • Aa0149.jpg
    Aa0149.jpg
    150 KB · Görülen: 252
  • Aa0150.jpg
    Aa0150.jpg
    156.7 KB · Görülen: 235
  • Aa0151.jpg
    Aa0151.jpg
    143.7 KB · Görülen: 229
  • Aa0152.jpg
    Aa0152.jpg
    170.2 KB · Görülen: 297
  • Aa0153.jpg
    Aa0153.jpg
    154.9 KB · Görülen: 232
  • Aa0171.jpg
    Aa0171.jpg
    88 KB · Görülen: 247
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron xd9 - 8mb / İstanbul / 875 TL

gayet temiz duruyor cihaz.. ucuza gidecek..

DTabi fotolarda olduğundan biraz daha temiz duruyor ama çok kötüde değil zaten. Hayırlısı olsun, alan arkadaşım uygun bir fiyata almış olur, bende esnafların yaptığı gibi ölü gömmeden vermiş olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Birde cihazın altında küçük bir çatlak vardır ama cihaza hiçbir etkisi yoktur. Ketronun kasaları malum sert ve sağlam cihazlardır. Üzerine baskı yapsanız dahi oynamamaktadır. Resimlerede ekliyorum.

Cihaz satılmıştır. Çok telefon aldım şarz yetmedi. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.