• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 acillll yardım...

Ünsal İçmez

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ne bulursa :)
arkadaşlar acil xd9 hakkında bilgi alabileceğim biri var mı cooook acill

Cevap: ketron xd9 acillll yardım...

arkadaşlar elimde 16 mb xd9 var. ben buna plus set yükleyebilirmiyim. nevale buldum fakat aleti daha önce kullanmadığım için bilemiyorum. bana acil yardım edebilecek biri var mı???

en son çıkan plus4 var fakat tünel müzik parayla yüklüyor bunun dışında plus3 falan var bunları kendin yükleyebilirsin

plus3 ü yüklemeye çalışıyorum fakat 9.da kitleniyo alet. alete baktığımda 16 mb diyo. ne yapmalıyım yarın program varrrrrrr acill yardımmmm:(:(:(

plus3 ü yüklemeye çalışıyorum fakat 9.da kitleniyo alet. alete baktığımda 16 mb diyo. ne yapmalıyım yarın program varrrrrrr acill yardımmmm:(:(:(

hocam disketlemi yükleme yapıyosunuz

hocam disklemi yükleme yapıyosunuz idye sormamın sebebi,bende xd9 16 lık varken pcm dosyalarını diskle yüklerdim hep hata sorun oluyodu,
size tavsiyem,eğerki diskle yaparsanız diski formatlayın,pcm dosyasını öyle atın yine sorun çıkarırsa diski değiştirin,yine hata verirse eğerki 9,diskte hata verirse o zaman sizin xd9 8 liktir,

hocam disklemi yükleme yapıyosunuz idye sormamın sebebi,bende xd9 16 lık varken pcm dosyalarını diskle yüklerdim hep hata sorun oluyodu,
size tavsiyem,eğerki diskle yaparsanız diski formatlayın,pcm dosyasını öyle atın yine sorun çıkarırsa diski değiştirin,yine hata verirse eğerki 9,diskte hata verirse o zaman sizin xd9 8 liktir,

yok hocam alet 16 mb snd dosyalarını başarıyla yükledim, ayrıyetten pcm dosyalarını da yüklemem gerekiyo mu??
bi sorum daha olucak;
ritm yazarken ritm kitlerde durup dururken ses manyetikleşiyo acayip bişey oluyo cözemiyorum aleti kapatıp açmadan hiç bişekilde düzelmiyo. normal aleti çalarken bi problem yok ama ritm yazarken bunu yapıyo.reset attığımda düzeliyo.bilmiyorum anlatabildim mi. bunu sebebi ne olabilir???

bi de alete 53-54 tane ritmden başka ritm yükleyemiyorum flash full diyo hafıza dolu diyo.ndn böyle??

hafızası o kadar eğer daha fazla ritim yüklemek istiyorsan pattern ram taktıracaksın o zaman 200 civarı ritim alıyor

peki bahsettiğim diğer problem neyden kaynaklanıyor? setten mi yoksa ram da mı bi problem var?