• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketronxd9 kullananlar çoook acillllllll

kosavalı

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800 256rem,pa60,ketronxd9, g 600
arkadaşlar aleti aldım ama sahnede zorluk çekiyom merak ettiğim bir kaç sorun var.....

1- ritimlere verdiğimiz dem seslerin volumlerini nasıl sabitliyoruz ben volumlerini ayARLAYIP sawe style kayd ediyom ama rtim değiştimi yine eskisi gibi oluyor.

2-belkide en önemlisii bu sorun senkron uymazlığı yani misal bir duble ritiminle seni ben ellerin olsun diyemi çalıyom D varyosyondan B varyosyana bastığımda
ya erken yada geç B var açıyo kendini. bu çok önemli sahne işi yapan ne demek istediğimi anlar inanın kontra kalıyorum. birde arkadaşlar pls3 kullanıyom pls 2 inin daha iyiy olduğunu söylediler lakin bana snd değil pcm gerekli olan paylaşırsa sevinirim.... şimdiiden çok teşekürler...........

Cevap: ketronxd9 kullananlar çoook acillllllll

güncelll...

arkadaşlar plus2 pcm arıyom elinde olanlar bi zahmet yardımcı olabilirmi aleti sıfırladım kaldım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

yardım edicek birileri yokmuuuu :) bu akşam halletmem gerek yarın düğün varr

selamın aleyküm. f5 tuşuna bastığında yine f5 ve f4 deki piano vs arkadan gelen viola seslerini kısarsın o şekilde kaydettiğin zaman açılmaması lazım. ikinci olarak piyasada bir çok ketron xd9 için duble arap ritimleri vardır. Eğer ölçüyü tamamlamadan varyasyon (version) değiştiriyorsanız ondan dolayı ritimden kaçarsınız. Ölçüyü tamamlayarak attach yapıp diğer versiyona gecerseniz kaçmaz. pcm sesleride sanırım sistem nk nın sitesinde vardı. trakyadada olcaktı. benim eski yüklediğim konularda filan bi kurcala bulursun. ben sana bi demo koyum dinle buda benim setim. tam duble araplık bi demo.

macunların editi set kendime aittir. plus 2 pcm lerinden editledim

Moderatör tarafında düzenlendi:

selamın aleyküm. f5 tuşuna bastığında yine f5 ve f4 deki piano vs arkadan gelen viola seslerini kısarsın o şekilde kaydettiğin zaman açılmaması lazım. ikinci olarak piyasada bir çok ketron xd9 için duble arap ritimleri vardır. Eğer ölçüyü tamamlamadan varyasyon (version) değiştiriyorsanız ondan dolayı ritimden kaçarsınız. Ölçüyü tamamlayarak attach yapıp diğer versiyona gecerseniz kaçmaz. pcm sesleride sanırım sistem nk nın sitesinde vardı. trakyadada olcaktı. benim eski yüklediğim konularda filan bi kurcala bulursun. ben sana bi demo koyum dinle buda benim setim. tam duble araplık bi demo.

macunların editi set kendime aittir. plus 2 pcm lerinden editledim

hocam sağ ol seti paylaşırmısın rica etsem

cümlemiz saolsun. hayır paylaşamam hocam. set editi sıfırdan set yapmakdan çok zordur. bilindiği gibi ketron xd9 a ses atmak mümkün deildir. var olan seslerden çok çok çok ince ayarlarla bi şeyler elde edilmektedir. ben 5 senemi verdim bu sesleri elde edene kadar. 200 tl fiyatıdır. ritim paketiyle birlikte. saygılar

cümlemiz saolsun. hayır paylaşamam hocam. set editi sıfırdan set yapmakdan çok zordur. bilindiği gibi ketron xd9 a ses atmak mümkün deildir. var olan seslerden çok çok çok ince ayarlarla bi şeyler elde edilmektedir. ben 5 senemi verdim bu sesleri elde edene kadar. 200 tl fiyatıdır. ritim paketiyle birlikte. saygılar

hocam canın sağ olsun bizde uğraşır yaparız... lakin ben pa80 için çok çalışmalar yaptım gecem gündüzlerime girdi ve hiç bir menfat bekleneden 20 ye yakın sıfırdan card çalışmalrım oldu ve paylaşım yerlerinde bütün dostlara açık açık verdim. erol card loop. erol uz card,erol emo card.erol board 1 2 card.erol edirne card 1 ve 2,, gibi cardlarımı herkez kullanıyor bana onların bir hayır duası yetrlidir.gerçe yapmış olduğum çalışmaları para ile netten haberi olmayankişilere satılıyor. eğer senin değin gibi para ile setini alıcaksam isteklerim yöneltisinde ritmler ve seslerin olması gerek malum zevklerimiz bir değildir üstadım.şu an bende ketronda ritim ve ses editi yapıuyorum ve paylaşımada açık açık sunacağım özelikle bu alette roman ritimleri çok zayıf hele hele taylan tarzı onlarda olacak alet geçii olarak bende elimde kaldığı müddet işleyip devamm saygılar üstadım.

saygılar güzel insan

erol bey ne gerekiyorsa ben yardımcı olabilirim xd9 vega pa1x tyros 2 bu klavyelere setlerim mevcut saygılar