• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron xd9 Konu Kapalıdır

• Konbuyu başlatan lkrts
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 36
  • Görülen : 5K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ketron xd9 plus5 Taşkın set

arkadaşlar ben şuan pa600 kullanıyorum,ama inanın ketron kadar xd9 kadar tat alamıyorum xd9 daki yaylar ve batı lead lar halen kulağımda pa600deki leadlarda güzel ama bilmiyorum yinede bir yavanlık var.

Abi ketronun sesleri mükemmel batı seslerine zaten diyecek hiçbişey yok. Ketron kullanırken sanki menüde adana iskender kebaplar ayranlar salatalar söğüşler mezeler vs vs sofrada ne ararsan var yemek yemek zevkliydi ama korg da sofrada ekmek var sadece ekmek arası ekmek yiyosun başka bi tat yok. Düm tek düm tek düm tek çatarak çıtarak işte

:D
Abi ketronun sesleri mükemmel batı seslerine zaten diyecek hiçbişey yok. Ketron kullanırken sanki menüde adana iskender kebaplar ayranlar salatalar söğüşler mezeler vs vs sofrada ne ararsan var yemek yemek zevkliydi ama korg da sofrada ekmek var sadece ekmek arası ekmek yiyosun başka bi tat yok. Düm tek düm tek düm tek çatarak çıtarak işte 
:D:D:D:D:D
Güzel benzetme olmuş.casio da fena alet değil aletin teknik donamı cok sağlam ama işleyen yok yada işletmiyor aleti?128polfoni tr tabanlı bir alet çıkarsa balıklama atlıyacam.geçen yıl at3 ünü kullandım çok memnun kaldım aletin batı seslerinden.türk sesler okadar değil tabiki.

tum üyeler için bir sitenin ayak kalması için reklam lazım dır eğerki konuda reklam varsa admin onaylı ise sorun yok konudaki reklam kişisel ise izinsiz sorun var reklam ve paz içeren konulara dır yazım yönetimde mod lar da buna göre görevlerini yaparlar bilginize tm yönetimi berkçik....

Peki madem öyle dante tr nin reklam vermeden ilk çıktığı zamanlarda. Tanıtımlarına neden izin verildi.

yazılarımı ıyı okuyunuz bana ona göre cevap yazınız

Özellikle chordsolo cevap versin çünkü benim konumu kilitleyen o vede kimin kişitlediğini göremiyorum diyende o. Kendi kendine havalı şekilde yazıma cevap verende o

Sözüm sana ve yazdıklarına değil sen alınma

sen polamık peşindemisin konuları ıyı oku öle cavap ver senın konu kım kıtlemiş kim kapatmış ıyı oku sahıs suclaması yapma

ve bu konunun basına ben yazdım bu konu kalıcak ucretsız paylaşımda sorun yok oku konuları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...