• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron XD9 mu Pa 55 mi Pa 80 mi ?

• Konbuyu başlatan tenor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 16K
ketron kalsın alacaksan ya pa800 yada or700v2 al

kardeş korg metalik alet ama pratik yönleri çok yani ketron korg dan çok çok doğal bunu korgcularda iyi bilir ama fiyat açısından alım satım açısından korg daha iyidir...yani para önemli deil diyosan ketron kalsın yok ben ilerde alet deiştiririm diyosan pa80 al

al sana klavyeden anlayan iki üstadım biri piyanist şantör dediğine katılıyorum pa 800 alamıyorsan gereksiz yere paranı bu 80 ve 55 verme ketronda kal kalitesi bunlardan üstün hazırcılıktan dolayı alet geride ses desen 10 numara ritim ona keza biraz kulak varsa anlarsın ki ben or 700 tr almasadım kesin ketron alacaktım nasip işte buldu geldi ha sana önerim v1 al çok istersen v2 al , ben v1 den çok memnunum az biriktir paranı 800 al ona bişi demem eyw anlarım o mantıklı olur ikinci arkadaşım ise ketron samet adı gibi üstadım ketrondiyor kulağını aç boşa satma o alete yazık olur benden sölemesi eğer acık tecrübeme güvenirsen bunları düşün öle hareket et genede karar senin... saygılarımla...

sahnede canlı performans xd9 kullanmak bir ayrıcalıktır.Müzik kalitesinin dışında başka kaygılar yoksa tabiki.

Hepinize tek tek tşk ederim ama yorumları yaparken bazı akdaşların hemen kullandıgı orgu yazdıgını gördüm ben orgun piyasası olamasını üzerinde çalışılıyo olmasını isterim ketronda başta bu yok onun için bana tam yolu gösterirseniz sevinirim saygılar :)

kalitesi bunlardan üstün hazırcılıktan dolayı alet geride

Bu düşünceye %100 katıldığımı belirtmek istiyorum.Bu piyasanın içinde hazırcılık en yüksek seviyede.Zaten yazılanlardan ne yapılması gerektiği çıkıyor.Piyasadaki fiyatları biraz araştırırsan kesin karara varabilirsin...

en güzeli imkanın varsa klavye satan dükkana git dinle ve kullan test et ona göre kararını ver sonuçta tüm cihazlar güzel önemli olan sana hitap etmesidir ona göre al

pa 800 aldım lütfen set yardımı edinnnnnnnn ...( Güneydogudan olursa Sevnirim ) :)

Cevap: ketron XD9 mu Pa 55 mi Pa 80 mi ?

kardeşim pa80 almanıı tavsiye ediyorum... ketron xd9 kötü demiyorum ama korg pa80 yanında fıssss kalırr fissssssssssssssssssssssss