• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Xd9 Plus 4 Zurna Sesi

• Konbuyu başlatan Djorhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 5K
Cevap: Ketron Xd9 Plus 4 Zurna Sesi

Arkadaslar plus 4 sadece tunel muzikte var. Paylasim icin vermeyide dusunmuyor. Snd ve pcm dosyalarini. Bir firma gelecegini devam ettirebilmek icin ticari dusunmek zorundadir. Egerki extradan ses ritm istiyorsaniz zaten orgun fazlaca snd ve pcm dosyalari var internette ama yapilmis ozel bi seyler istiyorsaniz bu her zaman her markada para karsiliginda olur. Sizde olsaniz ayni sekilde dusunurdunuz. plus 4 icin orgunuzu acip ses karti veya anakart uzerindeki kare seklindeki monte edilmis portatif kucuk boardi sokup kucuk bir paketle tunel muzige yollayin. Bu kargo masraflarini ucuza getirir. yapilan calismanin fiyati en son 100 tl olarak dusunuluyor idi cok once su an kac lira isteniyor bilmiyorum. Ama cok bi para degil. Ve ben plus 4 yukluyorum diyen kisi yalan soyler kusura bakmayin tunel muzigin bilgisayarina girip araklamasi gerekir bunun icin :D

Cevap: Ketron Xd9 Plus 4 Zurna Sesi

200 tl dün sordum yalnız çok pahalı aleti oldugu gibi kullanıcam yapıcakbirşey yok çünkü ileride 80 kullanıcam.tabi daha alet elime geçmedi salı büyük ihtimal elimde olur kullanır begenirsem plus 4 yoksa gider dinlerim hoşuma giderse xd9 uzun süre kalıcı düşünürsem yükletebilirim.