• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 süper ses seti plus3

samet sesini çıkartma abim :) ben halletcemm

Moderatör tarafında düzenlendi:
samet bu herifi buluacam her kimse alıp çekereğe getirecem :) sen orda ketronu buna öğretirsin abim çok dellendim ok

beyler,sakin olun,konunuzu kilitlemek zorunda kalmıyım.yazışma üsluplarınıza dikkat edin.özkan lütfen sende içeriğini yeniden düzenle..

özkan abi bu kadar da olmazki... sanki biz bilmiyoz sample yağılmadığını:D bişeyler yaptık paylaştık...modlar konuyla ilgilenirse seviniriz

Keroncular yolunuza devam edin bol bol nevale uretin Tesekkurler.

herkeze teşekkür ederim....özkan abi sende boşver abi takma o hatasını anladı hemde iyi anladı:)

Cevap: ketron xd9 süper ses seti plus3

ketrondan başka alet tanımam arkadaslar .....

Cevap: ketron xd9 süper ses seti plus3

ketronla uğraşmazsan ketron seni uğraştırır ben bunu iyi biliyorum ketronu ilk aldığım ay o kadar nefret etmiştimki anlatamam ama sonra sonra bişeyler üretmeye başlayınca ketronun hastası oldum şu an istediğim herşeyi yapabiliyorum ....örneğin canım sıkılınca sevdiğim paraçanın orijinal ritmini yazıyorum introları dayazıyorum o bile bana yarı bir mutluluk veriyo..macitvega kardeş galiba sende bayağ uğraşıyosun ketronla ama arayı soğutma :)