• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 user voice nasıl yapılır.?

cazcı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye bass
merhabalar ben yeni ketroncu oldum ..aletin çoğu yerini çözdüm ama bir türlü user voice kısmını yapamadım..yaş 51 idare edin..:)

ben kendi seslerimi usere editleyip istediğim yere yazmak istedim yapamadım kullanma klavuzunda da bu kısmı anlamadım lütfen yardım..

birde eskiden yüklenmiş registry de veya one touch da veya user voice de sesler yazıyor ama altından başka ses çıkıyor .. bunları yani orgu temizlemenin yolu nedir..

şimdiden teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ketron xd9 user voice nasıl yapılır.?

slm abi aslında çok basit yalnız senin snd ile setitin birbirini tutmuyo galiba userdeki sesleri tek tek editlemen gerekiyo mesela zurna yazıyo ama altında mey var senin yapacağın önce bu sesleri düzenlemen editvoiseye basarak her ses için seslerin isimlerini değiştir öncelikle hersesi değiştirdiğinde savele hafızaya at daha sonra programa geç oradaki sesleride aynı şekilde düzenleyip hafızaya at düzelir abicim kolay gelsin takıldığın bir şey olursa tekrar sorarsın kolay gelsin

yada bu sitede yayınlanmış arkadaşların setleri var onlardan birini yükle ozaman hiç bir şey yapmana gerek kalmaz direk kullanırsın

teşekkür ederim ketron55.. ben bu orgu ilk haline nasıl getiririm yani sıfır alındığında ki duruma ..? xd9 8mb lık ...

hangi işlemleri yapmam lazım ..ben kendime göre düzenlemek istiyorum .sistem yükledim ama hala sıfırlamadı .

bu arada user voice yapmayı öğrendim..

şimdi tek sorunum kaldı orgu nasıl sıfırlarım ..?

tekrar snd mi yüklemek istiyosun yoksa ritmlerle ilgili bi sorunmu snd yukleyeceksen sistem dosyasını takıyosun2.1 a olmalı orgu kapat f6 ya basılı tut orgu aç okuma başladığı zaman elini çek sonra snd leri yükle peşinden seti yükle o kadar

Moderatör tarafında düzenlendi:

yok abi orgu kapat sistem disketini tak ister2.1 ister3.0hangisini seviyosan yada istiyosan f6 tuşuna bas orgu aç okumaya başlayınca elini çek daha sonra snd leri yükle sonra seti yükle bu kadar doğrusu bu

Slm abi ben 8mb lik seti siteye attim onu indir yükle güle güle kullan

paylaşımın için teşekkür ederim hemen indiriyorum..

ben sorunlarmı çözdüm şöyle ...

sistem dsketi v,3 ü yüklediğim halde preset ritimlerde mesela BEAT a bastığımda 1 no da "türkslow" yazıyordu . sıfırlanmamış gözüküyordu . ben de save/enter butonuna bastım cıkan menude f8 (STYLES DEFAULT) a bastım ve preset ritimler üzerimdeki isim değişiklikleri gitti yerine orjinal ları geldi.. şimdi org tam istediğim gibi ham durumda...

Ketron kullanıcılarının arasına hoş geldiniz.Ketron 55 zaten gereken paylaşımları yapmış sağolsun bizler de elimizden gelen bir durum olursa yardımcı oluruz.Selamlar