• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kim hangi takimli?

• Konbuyu başlatan eddie
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 47
  • Görülen : 8K

Hangi Futbol takımını destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Fenerbahce aciyor arayi hadi bakalim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anlasilan ezeli rekabet burda da devam ediyor :)

fenerbahce_logosu.gif
Galatasaray.png

frden slmlar arkadaslar ben sunu soyleyim ben kayseri sporluyum ancak tolunay kafkas gider ertugrul saglam gelirse istanbul takimlarini sevmem onlar yillardir turkiyede hakemlerle fedarasyonlarla anadolu takimlarinin haklarini yiyerek sampiyon olur gelirler avrupaya mahalle takimina bile yenilirler sonrada utanmadan yenildik ama ezilmedik derler yuzsuzler oysaki futbol tarihimize bir bakin yillardir gelen rezil olan turkiyeyi rezil eden istanbul takimlaridir anadolu takimlari az gelmelerine ragmen onlardan basarilidir o mutavazi kadroyla 1 2 tur gecerler ama sunuda unutmamak lazim anadolu insani once kendilerine gelmeli besiktas fener yada gs anadoluda mac yapiyorda o sehrin insanlari hala istanbul takimini destekliyorsa yada anadoluda bir takim sampiyonluga oynarken diyer anadolu takimi onu desteklemeyip istanbul takimina yalakalik yapiyorsa zaten bu is olmaz yine ayni basimizdaki politikacilar gibi 3 den baskasi olmaz fener bjk gs yada akp chp mhp frden slmlar

tabiki kendi takımımı tutuyorum ! -)
reklam olmasın diye isim yazmıycam -)

Anadolu takimlari 4 tane oldu.

Sivasspor & Kocaelispor & Eskişehirspor & Kayserispor

Sivasspor.png
Kocaelispor.png
Eskisehirspor.png
Kayserispor.png

Bence anket turkiyenin genel sonucuna cok yakin oldu tesekkurler arkadaslar ;)