• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sizce Müzisyen kimdir

• Konbuyu başlatan RoMaN39
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 631

RoMaN39

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.trakyamyzik.net
Enst.
Korg pa80
Arkadaşlar selam tv de izlerken dikkatimi çekti mahmut tuncer kendini anlatirken ben profesyonel 1 müzisyenim diyerek mekanda yediği yemeğin üstüne şarkı söylemek kaydıyla. Mekandaki ücretten daha fazla para istemiş ve bu esnada ben profesyonel bir müzisyenim demiş

Evet buradaki sorum şu
Şarkı söyleyen müzisyenmidir.
1. Solist mi. (Eğer o müzisyen ise)
2 . Başka biri 2. 3 tane enstrüman çalıyorsa bu adam kim

Yorum sizde. Ben cevabı bulamadım
Mikrofon alan mı müzisyen
Enstrüman çalan mı muzisyen

Yorum sizde

Arkadaşlar selam tv de izlerken dikkatimi çekti mahmut tuncer kendini anlatirken ben profesyonel 1 müzisyenim diyerek mekanda yediği yemeğin üstüne şarkı söylemek kaydıyla. Mekandaki ücretten daha fazla para istemiş ve bu esnada ben profesyonel bir müzisyenim demiş

Evet buradaki sorum şu
Şarkı söyleyen müzisyenmidir.
1. Solist mi. (Eğer o müzisyen ise)
2 . Başka biri 2. 3 tane enstrüman çalıyorsa bu adam kim

Yorum sizde. Ben cevabı bulamadım
Mikrofon alan mı müzisyen
Enstrüman çalan mı muzisyen

Yorum sizde
Önce Bu söylediğin Müsizyenlik dışında sanatcı vardır bence.. Mahmut Tuncer (doğumu. 5 Mayıs, 1961, Şanlıurfa), Türk şarkıcı, besteci, oyuncu ve sunucu. Ailesinin beşinci çocuğu olarak 1961 yılında Şanlıurfa'da doğmuştur. Karakeçililer'dendir. Küçük yaşlardan itibaren futbol ile ilgilenmiş ve Urfaspor'da profesyonel oyuncu olarak görev aldı.
mekandaki mahmut tuncer bilsin öyle gitsin :)

mikrafon tutan değil.. harbi yılların verdiği solist olabilir..

Enstürüman çalan değil Yılların verdiği ve bu mesleği kitap edinen para kazanan olabilir.. benim düşüncem..

saygılar

Aslinda zor bir soru ustam fakat bende kendi düsündüklerimi yazayim
Söylenen bir eserde herkesin müzisyenlik emegekleri oldugunu düsünyorum ama asil emek bu sarkiyi bestesinden notasini yazan kisinin daha cok haki oldugunu düsünyorum
Asil Müzik hayati bir enstrument calmak degil müzikle ilgili her bilgi müzik dünyasinin bir parcasidir

Kendi görüsümce dedigim gibi herkesin payi var ama en cok müzisyenlik payi bir sarkiyi yazip notasina kadar düzenleyen kisinin oldugunu düsünyorum

Saygilar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri