• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kimse kilitli usb'ye para vermesin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan-çebi

**Vip**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.hakancebi.com
Enst.
tuşlu çalgılar
evet bundan sonraki tüm boş zamanlarımda parayla satılan usb setleri resample yapıp bedava yayınlamak için uğraşacam. ve bunlar birebir aynı set olarak sunulacak. sakın kimse bu setlere para vermesin. bunu yapmamdaki tek sebep emeğe saygısı olmayan, malum ....tr.net adlı forumdur. bakalım sponsorlarını birer birer çökertince kim para verecek bunlara.

türkiyede artık parayla usb satma olayını bitirecem, engel olmak isteyen delikanlı karşıma çıkar, adresim uzun sokak trabzon!!!!

Cevap: kimse kilitli usb'ye para vermesin!

Neden böyle bişeye karar verdiniz hocam

Valla yikildim kardesim cok uzgunum inanki haber geldi Yine bir pislik donuyor diyerekten...
Baktim msn de yoktun
Allah bildigi gibi yapsin herkimse!

Hakanım ne oldu dostum setinimi kırdılar? Resample falanmı yaptılar? Merak ettim

kiminle uğraştıklarını bilmiyorlar ama, bu saatten sonra korg için yapılan her çalışmayı stüdyoda oturup resample yapacam. dinsizin hakkından imansız gelir derler, ben imansız değilim ama onlar dinsiz, bakacaz kim daha çok acıtıyo!

Geçmiş olsun arkadaşım meyve veren ağaç taşlanır misali..

adamlar seti yayınlamışlar, ben bişeyden haberim yokmuş gibi aradım kaldırın dedim. herif geri döndü ya sen bize terbiyesiz dedin ya işte ondan yapmıştık ama tamam silelim dediler. hemen silindi tamam peşinden bi daha bi paylaşım şimdi aradım telefona bakmıyolar, çok kötü saplıycam haberleri yok!!

Oyle hakanim oyle malesef Suleyman abimide ole harcadilar yapmayin etmeyin dedik IP Ban yedik ama iste gun gectiksira maskeleri dusuyor....
Yaziklar olsun.
Deymez kardesim sakin ol! Uyma Allah Buyuktur Haklarindan gelir meraklanma. ...

hakan üstad senin setin kilitli değilmiydi?

kilitli olsa nolur olmasa nolur kardeşim, bundan sonra kilitli usb diye bi olay olmayacak. benim için hiç zor bişey değil usb'lerdeki sesleri ve ritimleri tekar çekmek çok ciddiyim bikaç ay içinde tüm o usb setleri bedava indirebileceksiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...