• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kimse kilitli usb'ye para vermesin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: kimse kilitli usb'ye para vermesin!

yav benim işime yaramaz zaten de yamaha kullandığım için...ama yapılan çok terbiyesizce ve art niyetli bir davranış bence bu olayın altında sadece malum site değil bu işten para kazananlarda var malum sen tekere çomak soktun ne demek %70 loop usb afedersin ama biraz büz.k ister..sesler samplingler on numara usb bu haliyle istediğin fiyatıda hakediyor piyasada rağbet göreceğini de anladılar ama bence yanlış yaptılar yapabilecekleri en hain yolu seçtiler..

bu kadarmı düştü türk gençliği,birilerinin emeğini çalmak,emeğine saygısızlık yapmak

o emeği veren arkadaşımız gecesi gündüze karışmış bi şekilde çalışma yaparak emeğinin karşılığını almaya çalışırken,birileri gelip 3 4 ay emek verilen işi 2 dk da harap et,
insan utanır en azından ortadaki emeğe saygısızlık etmeye,

kafamızı öyle üç kağıtçı proğramları kilit kırma proğramlarını öğrenmeye değilde set yapmayı ses ritim yazmaya verseydik bunlara gerek kalmazdı,birilerinin emeğine göz dikmeye gerek kalmazdı,

hakan hocam birilerinin size karşı sanırım istememezliği var,bence mücadele etmelisiniz,hangi usb set olursa olsun hepsinde emek var lütfen verielen emeğin karşılığını veripte kullanın,herkesi emeğe saygılı olmaya davet ediyorum

Zafer bu onlarin ilk vukuati degil malesef sonda olmayacak yaziklar olsun...
Bunca yildir nette onlarca forumda takildim hatta uyelik almicak kadar cok kullanicisi olan genel bir forumda moderatorum boyle birseye rast gelmedim...
Not:sinsi sinside okuyolar simdi bunlari!

Moderatör tarafında düzenlendi:

yazık günah ya.. aylarca uğraşıp birşey yapan üstadların emeğini acımadan piyasaya dağıtmak.. yakışmadı..

dediklerinde haklısın hakan üstad.. artık piyasada kilitli set olayını bitirirsen kimsede set üretmez..piyasa tam biter

hakan üstadım senin çalışmalarını beğenerek takip ediyorduk ancak o lanet sitedeki üyeliğim b*ktan sebepten banlandığı için ben de oraya birdaha girmeme kararı verdim dolayısıyla olayı bilmiyorum. acaba rica etsem yaşanan olayı anlatabilir misin ?

saygılarımla

geçmiş olsun kardeşim valla ne diyim sen kendince sonuna kadar haklısın emeğine yazık olmuş :s

zaten o site virus dolu herkes biseylerin pesinde anlamadimki1 ritmin 1bucuk gunde yazildigini bilirim sen o emegi al talan et niye boyle bisey yapiyolar onuda anlamis degilim

arkadaşlar bunlar çok hassas konular.. sonuçta hakan beye bir yanlışlık yapılmış setlerden geçim sağlayan bir çok kişi var.. bilmem şu forumda yayınladı bunlar paylaştı gibi düşüncelerle emek harcayan ve bu emeğin zorluğunu sıkıntılarını harcadığı zamanı bilen biri de başkalarına aynısını yapmaz. bu setlerin resample edilip tekrar oluşturulup ücretsiz dağıtılmasının ancak setin hak sahiplerine yani emek veren üreten kişilere zararı olur söz konusu forum sitesine belki cok cüzzi bir reklam gelirinden mahrum bırakır.

sanırım hakan bey de bir anlık sinir ve gerginlik sonucu bunları yazmıştır.

bu şekilde hassas bir konunun uzayıp daha da sorunlu hale gelmemesi için konuyu kapatıyorum.

hakan sonunakadar destekçinim kardeş

o sitenin gelmişi de geçmişi de belli abicim...

paranın reklamın köpeği olmuş onlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...