• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kış Masalı Pa800 seco_35

• Konbuyu başlatan seco_35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 3K
Cevap: Kış Masalı Pa800 seco_35

ellerinize sağlık

kardeş eksiğin ne biliyormusun yanlış anlama kızma sonuçta yorum almak için ekledine göre söyliyim. çok ruhsuz çalıp söylemişsin. bundan daha iyisini yapabilirsin sanırım. genede eline diline sağlık.

üstad kaydı mono almışsın stereo ile kayıt et.

ben beğendim kardeşim

Sesinin rengi güzel ama kusura bakmazsan ses müziğe tam oturmamış. Seste hafif bir detonelik var.

bende beğendim kardeşim, güzel olmuş...

bencede güzel

teşekkürler yorumlarınız için

kardeşim eline sağlık emek vermişsin. bende sana bir abin olarak bazı tavsiyelerimi yazmak isterim. birincisi kullandığın klavye sesi bu şarkıya olmamış daha soft seslerle yapabirdin. ikincisi kullandığın ritimdeki o darbuka sesi çok kötü sırıtmış. bu şarkıyı illede rumba çalmak yersiz daha güzel oturan batı ritimler var ''ben pa80de light rock '' ritimini kullanıyorum mesela. o ritimde sadece ataklar hoşuma gitti riti çok kötü. üçüncüsüde sanırım okurken kendini duyma şansın olmadı çünkü birçok yerde bariz detone olmuşsun. bunları moral bozmak için değil fikir vermek için yazıyorum sakın yanlış anlama. paylaşım için teşekkürler..