• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kısa Sap Bağlama "sample" / Pa800

melih17

**Müzik**
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye
.

Videoda resmini gördüğünüz bağlamanın seslerini kaydedip, alarak yazdığım ve sample seslerle hazırladığım Pa800 bağlama sesinin kısa bir kaydı.
Ses henüz ham, geliştirilmemiş hali.

İyi dinlemeler.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=9c_PDjxNeWk"]Al Fadimem / MLH (Kısa sap Bağlama "sample") - YouTube[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=O48dBUzbtFM"]MLH Kısa Sap Bağlama / Korg Pa800 (sample deneme) - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Kısa Sap Bağlama "sample" / Pa800

ustad sanki gercek saz gibi olmus bu vesile ile saz satısları da duracak :)

Teşekkürler. :) Klavye olduğu anlaşılsın diye bir de video çekip koyayım bari :cool:

.

Videoda resmini gördüğünüz bağlamanın seslerini kaydedip, alarak yazdığım ve sample seslerle hazırladığım Pa800 bağlama sesinin kısa bir kaydı.
Ses henüz ham, geliştirilmemiş hali.

İyi dinlemeler.

Gercektekten takdire deger bir ugras olmus. Samplei nasil aldin cihazdanmi cikis yaptin pa800e direk mikrofonmu bagladin? Benim bi kac sample denemem oldu pa800 uzerinde ama pek verim alamadim senin yaptigin cok guzel olmus helal olsun.
tesekkurler paylasim icin.

cok saglam olmus tesekkürler paylasim icin

Kayıtları bilgisayarda yaptım ancak yine de o kadar kaliteli kayıtlar olmadı, dip sesleri bir miktar var. Dikkat ettiğim nokta, sesleri stereo kaydettim ve sert ve yumuşak diyebileceğim iki katman oluşturdum multisample olarak.

İlginiz ve beğeniniz için teşekkürler arkadaşlar.

Gercektekten takdire deger bir ugras olmus. Samplei nasil aldin cihazdanmi cikis yaptin pa800e direk mikrofonmu bagladin? Benim bi kac sample denemem oldu pa800 uzerinde ama pek verim alamadim senin yaptigin cok guzel olmus helal olsun.
tesekkurler paylasim icin.

çok başarılı tebrik ederim biraz efekt ayarlarıda yaptın mı tamamdır fırından çıkmış ekmek gibi olur saygılar