• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavye 1. ayimi Doldurdum.

Tatar26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg i30

Degerli hocalarim klavye 1. Ayimi doldurdum yeni yeni gectim solak bir klavyeci olarak yapabildigimin en iyisini yapmaya calistim simdilik elimden gelen budur hala calmakta zorlaniyorum yorumlariniz onemlidir sagolun.

Cevap: Klavye 1. ayimi Doldurdum.

Video gizli olduğundan izlenmiyor

Bence öncelikle efektli sesler yerine piano veya sade bir string gibi temel seslerle çalışmalısın ki çaldığın, yanlış bastığın, eksiğin net duyulsun. Yani kendin net duy bundan bahsediyorum. Bir ay bu iş için çok kısa bir süre ama yinede sonuçta nakaratta en azından anlaşılabilir bir şeyler çıkmış. Yani sihirli cümle; çalışmaya devam :)

Bence öncelikle efektli sesler yerine piano veya sade bir string gibi temel seslerle çalışmalısın ki çaldığın, yanlış bastığın, eksiğin net duyulsun. Yani kendin net duy bundan bahsediyorum. Bir ay bu iş için çok kısa bir süre ama yinede sonuçta nakaratta en azından anlaşılabilir bir şeyler çıkmış. Yani sihirli cümle; çalışmaya devam :)

Aynen hocam en basta olmadiginin farkindayim ama duzeltebilmis degilim malsef olmadi nakaraati cozduk sukur sagolun calismaya devam xd

Çalarken süsleme yapmak maksadıyla çok fazla tuşa basmışsın.Seçmiş olduğun sound'un efektinden kaynaklı olarak basışların bir çoğunu almamış. Duyulan seslerde de doğru notalar elenip elde yanlışlar kalmış. Bu söylediğimi Volkan'ın dediği gibi daha sade bir ses ile denersen daha iyi anlayacaksın.

Piano ile dene mesela.İlk başta çok sade vw çıplak gelebilir sana çıkaracağın melodi ama yeni başladığın için bunun önemi yok. Senin ilk amacın yaptığın müzik ne kadar anlaşılıyor, bu olmalı.

Bu şekilde sabırla devam et.Bir süre sonra o süslemeleri zaten otomatikman yapıyor olursun. Kolay gelsin

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri