• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

klavye öneriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: klavye öneriniz

ben bu fiyat yelpazesinde "roland gw-8" derim.

ali kardes,ben 3 hafta once prelude aldim,gw-8 le menu ayni bir iki extra ozellikleri var ama hoparlorleri var buda buyuk kolaylik sagliyor,hafif tasimasi kolay fiyatina gore bence en iyisi,butun sesler ver ritimler var,kendini ilerlettikce devamli isleyebilirsin,tesisata takmadan bile muthis sesi var diger orglardaki gibi teneke sesli degil,sizin icin en ideal alet bence tabi karar sizin,kucukte bir uyari baslamak icinde olsa eski aletlerden uzak durun derim,cogu 15 yasina girdi epeycede tamir gorduler,madem imkanin var cebine gore yeni birsey almanizi tavsiye ederim,basarilar

Roland G800 piyano tuşesi ve sesi en iyi klavyelerden birisidir.
Ayrıca profilime girip mesajlarımdan İlanıma göz atabilirsin

Roland g800 derim en iyi piano tuşesi onda var.

bence gw8 hem güncel hem hafif süper parasına göre güzel alet mp3 calabilme özelliği var
pa800 olsun px2 pax3 olsun bunlara extra para ödüyorsun ve rolandda bu mevcut bence güzel alet tavsiyeederim

.
Değerli arkadaşlar,

Konuyu arkadaşımız 24.12.2011 tarihinde açmış ve bir daha da konuyu takip etmemiştir.

Bu sebeple de konuyu güncel hale getirip önerilerde bulunmak yersiz olduğunu düşünüyor ve konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...