• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

klavye öneriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haldung

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar merhaba ben uzun süre önce azda olsa klayve çalıyordum. Şimdi ise sıfıra yakın olduğumu gördüm. Evde hobi amaçlı bir klavye alıp kendimce tekrar öğrenmeyi düşünüyorum. Bana 1.000-1500.-TL civarında sadece evde kendim için kullanabileceğim: özellikle piyano sesi iyi olan bir klavye önermenizi rica ederim. Saygılarımla

Cevap: klavye öneriniz

Ben de bu fiyat aralığında Roland GW-8 alacağım. Tabii klavyeyi daha kullanma fırsatım olmadı, alın diyemem. Bir inceleyin, bakın... Forumda GW-8 ile ilgili bilgileri, demoları, vs. bulabilirsiniz. Ben en azından size inceleyebileceğiniz bir klavye söylemiş olayım. Şimdiden hayırlı olsun alacağınız klavye.

Bu arada hoş geldiniz foruma.

o fiatlarda en iyi piyano sesini roland dan alırsınız.artık exr 46 mı gw8 mi siz karar vereceksiniz.

Korg ı30 800 1000tl arası yamaha a1000tr 1000tl cıvarı yamaha or700tr 1500tl bu cıhazları bı dene ısını gorucek cıhazlar bunlar 2000tl cıkarabılırsen korg pa500tr var karar senın

Korg ı30 800 1000tl arası yamaha a1000tr 1000tl cıvarı yamaha or700tr 1500tl bu cıhazları bı dene ısını gorucek cıhazlar bunlar 2000tl cıkarabılırsen korg pa500tr var karar senın

Benim görüşümde Korg i30 veya Pa500TR almanızdır.

hiç düşünmeden pa 55 tr derim,pa 55 tr den sonrada pa 800 alırsınız,,

hoparlörü olması nedeniyle ben roland prelüde diyorum en iyi piyano sesi her zaman roland ürünlerindedir efendim

veya tam piyano diyorsanız digital piyanolardan alın.2.eli bayağı hesaplı....ritimler de var galiba aletin üzerinde.artı konsol da pek şık durur...

Piano sesi arıyosan roland kardeşim gw8 al.

Hangi tür müzik yapmak istiyorsunuz...Orgu ne zaman satışa çıkarırsınız ve ne kadar zarar sizi üzmez.... Bu ve buna benzer detaylandırıcı açıklamalar olursa daha isabetli tavsiyede bulunulabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...