• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavye Teknolojileri Hakkında Hayal Gücünüz ?

• Konbuyu başlatan kuvayi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 3K
Cevap: Klavye Teknolojileri Hakkında Hayal Gücünüz ?

İlginç modellermiş Besbur :)

Bu aleti youtube da görüp dumur olmuştum. Hatta yanılmıyorsam bir piyano sound u da paylaşmıştım. İnanılmaz birşey ama normal insanlara göre değil. Bunu alır düğüne gider bizim millet :D

Piynst zor olmaz mı tuşe olmadan çalması enstrümanı :)

Piynst zor olmaz mı tuşe olmadan çalması enstrümanı :)

LCD dokunmatik ekranlı telefonlarla mesaj yazmak birara ne kadar zor olduysa o kadar zor olurdu. Ama artık herkes kullanabiliyor dokunmatik ekranları... Ona göre bir alışkanlık kazanılırdı. Teknolojik bir hayal bu. Tamamen Dokunmatik ve görüntüden oluşan bir org olacak...

Yani atıyorum ... PA 3x i düşünün üstünde hiçbir tuş , buton ekran vs olmicak. Klavye de olmicak. Sadece Cam olcak üstü... Arkasındaki giriş çıkış fiş bağlantılar vs hariç tabi... Aleti açtığınızda bütün herşey ortaya çıkacak...

Mükemmel olur bence !

Benim de hayalim; fonksiyon tuşlarının en aza indirilmesi. Sesli komut verilebilmeli ve siz adeta bir orkestra şefi gibi sesiniz ile yönlendirebilmelisiniz enstrümanı :)

Örneğin; fill in tuşuna basmadan sadece sesiniz ile bu fonksiyonu kulllanabileceksiniz. Ancak canlı performanslarda kullanan müzisyenler için ve özellikle şantör ve şantözler için zor olur bu :)

dediğim olayın gitar modeli

panels_flattened2.gif

Demek istediğim bunun org olanı... hayal kur dediniz bende kurdum :D

Bu da dediğim org işte... Hayal ürünü olanı... Ben klavyesini de görüntü olarak düşündüm...
Daha da teknolojik düşünün. Dediğim olay olmayacak birşey değil üstelik...

4906502957_ffe5eced61_b.jpg

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri