• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG İ-Serisi Ritim-Ses Arşivi....

• Konbuyu başlatan Mürhen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 50
  • Görülen : 36K
Cevap: KORG İ-Serisi Ritim-Ses Arşivi....

Merhaba Benim KORG i5s imin disket sürücüsü arızalı, buradan indirdigim setleri midi baglanti yoluyla ORG a yukleyebilecegim bir yazilim var mi, midi kablom var ve duzgun calisiyor. Sarkilari midi yoluyla bilgisayardan okutup klavyeden caldirabiliyorum...

Merhaba Benim KORG i5s imin disket sürücüsü arızalı, buradan indirdigim setleri midi baglanti yoluyla ORG a yukleyebilecegim bir yazilim var mi, midi kablom var ve duzgun calisiyor. Sarkilari midi yoluyla bilgisayardan okutup klavyeden caldirabiliyorum...

Yazılım gerekeceğini zannetmiyorum.midileri zaten okutuyorsunuz.set yüklemeyide deneyin midi kablo ile.

arkadaşlarımız için bulunmaz bir paylaşım.ellerine sağlık sevgili Mürhen..

paylaşımın için teşekkür ederim ama is35 için gültekin ritim varmıdır elinde..

teşekkürler

thank you very much but I need korg i30 setleri ,please help me

Allah razi olsun, paylasim icin cok tesekkurler, korg is40 icin super ritmler bunlar

Mürhen kardeş ilk önce paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık birşey sormak istiyorum bende Korg i5s var yalnız bu ritimler işime yaramıyor ben elektro bağlama çalıyorum genelde oyun havaları ve türkü bunun yanında ritim gerekiyor gerektiği kadar Korg i5s den ritim alamıyorum Korg i5s başka ritimleri varmı elinizde yani İS35-İS40-İS50 ritimlerini çalabilir mi veya hangi ritimleri çalabilir roland vs.... ilginiz için teşekkürler

Korg İ5S Korg İs40-35-50 ritimlerini okumaz.ama İ serisi Korgların ritimlerinin hepsini okur deneyebilirsin.

emegine saglik murhen renoculara eski renoda olsa iyibir destek hehehehe bendede yeni bulgarisdandan gelen orginal bulgar ve arnavut setleri varda paylasmicam hehehe pa 800 icin