• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 mu roland gw8 mi dersiniz arkadaşlar

korgi30

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
i30 mu roland mı karar veremedim arkadaşalar sizin yorumlarınıza ihtiyacım var saygılar...

Cevap: korg i30 mu roland gw8 mi dersiniz arkadaşlar

ben gw8 kullandım daha sonra i30 aldım ben düğünde kullanıyorum ikiside kendine göre iyi ben i30 u tercih ettim...ikisinide denemen lazım bence denemeden karar verme..

Kardeş bende korg i30 var istersen uygun fiyata satabilirim.Düğünlerde kullanacaksan ideal bir orgdur.Dokunmatik ekranı pratik kullanımı herşeye değer,usb okuyucusu olsa hiçbir orga değişmem.

Bende korg i3o derim kesinlikle soundları olsun ritimleri harika...

Biri yeni nesil klavye diğeri eski.. Mp3 bile çalabilen GW 8 , i30 ile kıyaslanmamalı..

Katılıyorum Roland GW-8 bencede daha iyi. En azından çok daha yeni teknolojisi bu bile yeter.

Biri yeni nesil klavye diğeri eski.. Mp3 bile çalabilen GW 8 , i30 ile kıyaslanmamalı..

size katılıyorum hocam

i30 gw8 in yanında klavye sayılmaz,lütfen yorumlarınızı dikkatlı yapın arkadaşlar,,doğruları yazın bilmiyosanız konuşmayın,,ben bilmediğim birşeyde ustalarımın konuşmasını beklerim,,burada yazılan cok insanın yanılmasına sebeb oluyor,,

korg i 30 nerede gw 8 nerede,,arada dünyanın bi ucundan diğer ucu kadar fark var,,
korg i 30 ..tr sesler bulunmayan bi orgtur,,tr kitleri bile yok bu orgta, artı cok eskı bı org,

gw 8,,yeni model tr sesler ve kitler barındıran ve düğünlerde laptop taşıyan arkadaşlara birebir mp3 bulunduran bı orgtur,artı polifonısı bilmem neleri var neleri var arada dağlar kadar fark var,,saymakla bitmez,,saygılar

ben de gw8 kullanıcısı olarak gw8 i öneriyorum sesler editlenerek çok iyi hale getirilebiliyor kullanmasını bilene mükemmel bi alet yeni bi cihaz yılların yorgunluğu olmaması seslerin kitlerin güncel olması...i30 kullanmadım ama gördüğüm kadarıyla iyi bi tuşeye de sahip değil plastik esnemeli tuşe var gibi gördüğüm kadarıyla gw8 en azından after toch olmasa da çalarken pa55 yamaha a1000 vs gibi plastik esnemeli tuşeye sahip orglar gibi sinir bozucu bi his vermiyor...ve arkadaşların söylediği gibi mp3 çalanilen bi org...bir takım eksikleri var hangi alette yokki ama onlarda yeni bir yazılımla giderilebilir roland üreticisinden bunları sabırsızlıkla bekliyoruz...

zamanla çok çok daha güzel setler çıkacağına inanıyorum gw8 üzerinde şimdiye kadar çok detaylı çalışılmadığı için ritmler bi çok kişiye kötü geliyor ama keşanlı mustafa ve mürhen üstadlarımızın çalışmaları iyiki almışım dedirtiyor bana....

Moderatör tarafında düzenlendi:

bencede gw8 yeni teknoloji yorumlar için tşkler...

arkadaşım gördüğüm kadarıyla forumda öyle cahil insanlar türemişlerki daha görmediği aletler hakkında yorum yapabiliyorlar çok komik gülmekten kendimi alamıyorum
i30 kullanmasını bilene hem kalitesi hemde güçlü soundu ile en iyi klavyedir yalnız ritim yazmayı orgun inceliklerini bilmek gerekiyor ayrıca klavyesi halen piyasadaki orglar içinde en iyi klavyedir
bilmeyenler için söylemek lazım
fakat gw-8 de güzel alettir
ben şimdiye kadar profesyonelliği ilk i30 da gördüm ve artık amatör orglarla ilgilenmiyorum artık profesyonel aletlerden başkasını tanımıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi: