• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set indirrrr !..

paylaşımın için teşekkürler i30 cu arkadaşlar güle güle kullansın emeğine sağlık..

Teşekkür

Kadir kardeş helal olsun sana valla şimdi gidip korg i30 alacam eline yüreğine sağlik

arkadaşlar dediğim gibi set gün geçtikçe güncellenecektir...i30 kullanıcıları forumu takip ederse setin yenilendiğini görecektir...daha yapacak çok şeyim var...i30 güzel olacak...

Emeğine ve bilgine teşekkürler kadir evladim ben maktas ,,trakyali,

Cevap: korg i30 süper set indirrrr !..

link yok arkadaşım nerde

kardeşim çok sağol korg i30 çok profesyonel bir alet kullanmasını bilirsen çok güzel şeyler yapılabilir.bende bir çok klavyenin midilerini durumkitleri değiştirerek yapmaya çalışıyorum fakat drumkiti o şekilde kayıt edemiyorum.tekrar dinlediğimde drumkit eski haline dönüyor.bilen arkadaşlar yardım ederse siteye çok güzel i30 midileri ekleyebilirim.

piyanist 76 reasonx1 dediği gibi link nerede.biz hayalmi görüyoruz yoksa evlat.

Merhaba arkadaşim senden ricam korg is 40 var bende buna bu setler uyarmi ve ben gültekin ekremin kullandiği ritimleri ariyorum yardimci olabilirmisin

selam hocam bu seti bir daha yükleyebilirmisiniz internette cikarilmis bu set. bende bir Korg
i30HD aldim elimde hic set yok yani arap setleri, bulgar setleri köcek, Makaedon setleri, 9/8 lik oyun havalari vs. olsa cok iyi olacak. Cok memnun olurum saygilarimla ayhan

ulan bir işi de doğru yapın link geberik