• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg İs 40-Kesik Çayır (Video Demo)

Cevap: Korg İs 40-Kesik Çayır (Video Demo)

face kapali,bir kontrol edermisin?

guzel bir calısma eline saglık ustad

Beğendim arif :)

güzel çalışma arif eline sağlık.. is40 çok sağlam bir alet aslında. tonlar sesler süper..

güzel çalışma arif eline sağlık.. is40 çok sağlam bir alet aslında. tonlar sesler süper..

Sağol üstadım. Alet güzel olmasına güzel fakat saundları ve rithmleri beni doyurmuyor beni etkilemiyor. En kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorum. Alet kendi zamanında mükemmeldi çocukluğum geçti bu aletle ama işte artık oda yaşlandı ;) Bilemiyorum belkide ben güzel bir setini bulamadım bilemiyorum. Elinde güzel İs40 seti olan paylaşırsa sevinirim :)

Saygılar...

Kardesim cok guzel calmissin tebrikler hayran kaldim vallahi. Senden bir ricam olcakti. Bu parcayi calarken bastigin akorlari ve tuslari bir videoyaya cekebilirmisin. Temposu biraz dusuk bir sekilde takip edebilicegim bi sekilde yani. Bir cok kesik cayir dinledim ama seninkisi farkli cidden. Yapmam diyorsunda canin sagolsun kardesim. Saygilar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri