• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG İS40 Faydalı bilgi Okuyunuz...

Cevap: KORG İS40 Faydalı bilgi Okuyunuz...

625 TL ye aldım orgu.Aldığımda yaptırırım diye düşünmüştüm.Şu an evde kullanıyorum öğrenmek amaçlı.Disket taktığımda bazen yapmıyor resetlemeyi.Normal çalarken bir anormallik yok.Flopyy den olma ihtimali var mı?Yada tamirciye gitmeden başka türlü halledilebilir mi?Orgu formatlamak gibi bir şey varmış.Çözüm olabilir mi?İlginize teşekkürler.

orga format atmayı hiç denemedim en iyisi içini açmadan bir org tamircisine götür 50 - 100 tl gibi bir fiyata yaptırabilirsen ne mutlu

Korg iS40 fabrika ayarlarına dönmek için ne yapmalıyım?

korg is40 orka nasıl backup yüklecez allah rızası için bu cahile bi yardım edig

airplay ve globala basık dutup aleti açınca fabrika ayarlarına geri döner üzerindeki tc seti siler fakat sistem bozuksa sistem dosyaları bozuksa geri gelmez bu durumda başga orkdan sistem çekip yani backup çekip yüklenir fakat yüklerken flash room hd eror yazarsa yüklenmez orkug beyni arızalı demekdir teknik servise başfurug ha unutmadan backup yüklerken fabrika dosyalarını disgete yükleyig ve orka dakıg rec write düğmesiyle exsiıt düğmesine basıg dutarak orku açıg ve bekleyig otomatik olarak yükleme başlayacakdır şayet konu başında sölediğim gibi orkug beyninde arıza yoksa sistem yükleme bitince orku tekrar kapat aç işlem tamam

buyurug alıg arkadaşlar is40 sisdem backup fabrika dosyalanıda burdan endirig gari( ) kopyala yapışdır gogglede ara tamam golay gelsin gari

Slm ustalar korg is40 taki setimi kopyalayıp yeni is40 a atmak istedim olmuyor cant read disk diyor pa60 disket sürücüsünü cıkarıp onu kullandım oda olmadı aynı hatayı veriyor.
DİSK GLOBAL/ saveden. All diyorum bu arada umarım doğru şeyi yapıyorum kullandığım disket HD. Yardımcı olursanız çok sevinirim Saygılar..