• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg is40

korbeyoglu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
selam arkadaşlar korg is40 üzerinde set yüklü ancak başka set yüklediğimde kitler uymuyor sorun bu değil şimdi sizlere sorum şu şuanda üzerinde güzel setim yüklü ama ben seslerini sevmiyorum fazla enstruman ses yok ve başka enstrumanların güzel olduğu set buldum bu setteki ritmler değil sadece sesler dikkat ritmler değil sadece setler ritmleri tek tek yüklemeyi biliyorum ama bu sesleri tek tek nasıl yüklerim bilgisi olupta paylaşıp yardımcı olan olursa teşekkür ederim

Cevap: Korg is40

yüklerken all seneneğini değil öbür senenekten yapıyorsun bir ara benim de vardı bu cihaz ben de aynı sizin gibi olmuştum o şekil yapmıştım olmuştu. bunun tersi de oluyor yani sadece sesi de alabiliyorsun,

selam kardeş nasıl anlattın anlayamdım disk giriyorum load diyorum ALL .ONE. GLOBAL seçenekleri var sen aldan değil one den girildiğini anlatıyorsun one bölümünde 4 tane daha seçenek var arr ordan girdiğimde tek tek ritmler yükeniyor onları biliyorum ben seslerin yani enstrumanların nasıl yüklendiğini öğrenmek istiyorum galiba gene bu menüden bir yerden oluyor heralde ama bana gerçekten anlatabilecek bir arkadaş gerek sen eğer bidaha hafızanı zorlarda nasıl kullandını anlatabilirsen olucak

tekrar selam evet buldum arkadaşlar kardeşim sende ilgilendn sağol kurcalarken buldum bişey daha sorayım bu orga başka set yükledimmi kitler uymuyor yeniden düzenleme yapılıyor bu normalmidir yoksa ters bir sorunmudur