• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg ix300 alinirmi

• Konbuyu başlatan cebi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

cebi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba arkadaslar orga merak saldim ve bi tane ix300 buldum bu org icin onerileriniz nedir, yeni ogrenecegim, calismayan fonksiyonu yok temiz biseye benziyo almalimiyim sizce, tahmini fiyati nedir, ikinci el alacagim ve disketi usbye donusturulmus

Alınmaz kardeşim. Şöyle alınmaz; niyadını doldurmuş, eski sound, satması zor cihazlar. İnternette vs. güncel cihazlardan duyduğun sesleri ritimleri alamazsın, menüsünün içinden çıkamazsın, herkes cihazı unutmuş durumda yardımda pek alamazsın, başlamadan soğuyabilirsin bu işten. Bende geçmişte iki defa aldım sattım o cihazı ama devir değişti. Piano, saksafon gibi tonları ve ballad tarzı ritimleri yani bazı batı tonları çok güzeldir ama türk müziği için biraz daha bütçeni yukarı çekmeni tavsiye ederim. Bana şimdilik o tonlar yeter diyorsan, çalıp çalamayacağımdan emin değilim diyorsan ve 300 tl veya altı bir fiyata ise alınabilir.

Cevap: Re: korg ix300 alinirmi

Alınmaz kardeşim. Şöyle alınmaz; niyadını doldurmuş, eski sound, satması zor cihazlar. İnternette vs. güncel cihazlardan duyduğun sesleri ritimleri alamazsın, menüsünün içinden çıkamazsın, herkes cihazı unutmuş durumda yardımda pek alamazsın, başlamadan soğuyabilirsin bu işten. Bende geçmişte iki defa aldım sattım o cihazı ama devir değişti. Piano, saksafon gibi tonları ve ballad tarzı ritimleri yani bazı batı tonları çok güzeldir ama türk müziği için biraz daha bütçeni yukarı çekmeni tavsiye ederim. Bana şimdilik o tonlar yeter diyorsan, çalıp çalamayacağımdan emin değilim diyorsan ve 300 tl veya altı bir fiyata ise alınabilir.

Baslamadan sogutacaksa dediginiz gibi vazgectim, bilgiler icin cok tesekkur ederim, inanin cok yardimci oldunuz yarin almayi dusunuyordum iyiki sormusum ve sizde iyiki cevaplamissiniz, fiyatida 300 tl uzeriydi.