• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg mu çalsam ? orgmu çalsam ?

özgür1905

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
yeni üye oldum foruma org çalmak istiyorum ama daha çok hareketli müzikler çalmak istiyorum nette izlediğim videoların hepsınde korg ile şarkı çalınıyor. bizim düğündede halay müziği çalan adamın pıanosunun onun de korg yazıyordu sizce orgamı balasam org ta hareketlı muzıkler çalınabılırmı ? yoksa korg kursuna mı gıtsem ?

Cevap: korg mu çalsam ? orgmu çalsam ?

Sizin internet tarayıcınızda "Korg Filtresi" vardır o yüzden hep Korg yazan videolara denk gelmişsiniz filtresiz tarayıcıda deneyin daha çok fikir sahibi olursunuz...

Org dersen hepsini kapsar.

KORG dersen bu bir markadır dostum yamaha,roland gibi :)

ahaahahhahaahaha

Şakamı bu ya?:)))

korg bir firma adı, genelde düğünlerde çalan abilerimizin tercih ettiği marka bu yüzden klavyelerin = (org) arkayüzünde korg logosunu görmen kaçınılmaz.

org'ta günümüz klavyesinin dönemin müzisyenleri tarafından söylenişi..

org = (klavye) eğitimi veren kişi ve kuruluşlar mevcut, kısa bir sürede olmasa dahi, sıkı bir çalışmayla sende anlar/bilir/çalar kişi olabilir, konuda ki arkadaşlar gibi, işe meraklı yardım isteyen kişilere gülebilirsin.

genç yetenek vs yardımcı olmak hepsini geçtik. konu komik işte laf sokmaya gerek yok. bizim mesleğimiz bu, konu da içerik olarak bize abartı komik geldi. çok fazla anlam çıkartıp milleti ukala göstermeye gerek yok.

buda espri var bencede

Konuyu silsem mi diye düşünmedim değil ...

Ha ha ha :d