• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 1x pro fabrika ayarlari yardim lütfen!

Cevap: Korg pa 1x pro fabrika ayarlari yardim lütfen!

Fabrika ritim ve sesleri aşağıdaki backup dosyasındadır.
Burada yapılacak işlemler;
1- Pa1x format atma konusunda anlatıldığı gibi orgunuza format atıyorsunuz. Orgu kapatıp açtıktan sonra,

2- Global menüsünden girilerek tuş kalibrasyonu yapılır.
3- Aşağıdaki ekte bulunan dosya rar'dan çıkartılarak orgun HD'ne atılır ve Disk+Utility+ Backup+Execute tıklanarak HD içinde bulunan backup dosyasının yüklenmesi yapılırarak org kapatılıp açılır.
4- Set yüklenerek org kapatılıp açılır.

Format atılırken Ramların çıkartılmasına gerek yoktur. Kolay gelsin.

Iyi ki varsiniz!

Ses ayarindan açılıyor korkacak bişey yok

arkadaşlar pa 1x pro var bende ama set yüklemek için cd yi takıyorum görmüyor setleri yardım edebilecek varsa yardım edebilirmi teşekkürler

arkadaşlar pa 1x pro var bende ama set yüklemek için cd yi takıyorum görmüyor setleri yardım edebilecek varsa yardım edebilirmi teşekkürler

Seti yüklerken kaynak bölümünden CD yi seçin. Seçtikten sonra setinizi göreceksiniz. Ayrıca set isminin sonunda ( .SET ) olması gerekir. Eğer böyle değilse bu seti yüklemez. Bilgisayar ortamında klasörü yeniden adlandırarak isminin sonuna .SET yazdıktan sonra CD ye yazdırın. Klasör içinde GLOBAL, MULTISAMPLE, PERFORMANS, PAD, SOUND ve STYLE Klasörlerinden başka klasör olmaması gerekir. Aynı set isminden iç içe klasör olduğu zaman da yüklemez.

Arıkan senin seti yükledim korg pa 1x e...org takılı kaldı ..kapattım actım loadıng factory yazıor ve org acılmıyor

Set yüklenirken org takılmaz. 32 mb olduğundan geç yüklenir. Kendisinin tamamlamasını beklemen gerekiyordu. Neyse tekrar OS yükle ve seti tekrar yüklemeyi dene... Bu sefer kendisi tamamlasın. Setin yüklenmesi yaklaşık 20-30 dk sürer...

ARKDAŞLAR BENİM PA 1X İM VAR YANLIŞLIKLA FORMAT ATTIM , HD DE NE VARSA SİLİNDİ , NE YAPMAM GERKELİ BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

ARKDAŞLAR BENİM PA 1X İM VAR YANLIŞLIKLA FORMAT ATTIM , HD DE NE VARSA SİLİNDİ , NE YAPMAM GERKELİ BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?
Biraz zor ancak denemek isterseniz; Org ile bilgisayarı usb kablo ile bağlantı yapın. Usb kablonuz yoksa bilgisayar malzemeleri satan bir yerden printer usb kablosu satın alıp kullanabilirsiniz.Bağlantı yaptıktan sonra DISK üzerinden CD/USB sekmesinden usb bağlantısı için enable seçerek harddiskin bilgisayar üzerinde çıkarılabilir disk olarak gördükten sonra gibi ücretsiz kurtarma programları ile derin tarama yaptırın. Tarama yaparken seçeneklerden tüm dosyalar olarak seçin. Bol Şanslar...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri