• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 3x ARIZA

• Konbuyu başlatan nakee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

nakee

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
>>korg pa 3x>>
Arkadaşlar 3üncü Oktav mi tuşumun hassasiyet İ gitti yavaş da bassam hızlıcA bassam yüksek ses çıkıyor . Bu garantiye giriyor mu nasıl hallederim lütfen acil yardım edin :(:(

Cevap: Korg pa 3x ARIZA

kalvyeyi söküp lastikleri temizlemen lazım tozlanmış olabilir

Tek nokta kadar toz bile yapıyor tırnak ucu kadar hemde garantisi varsa sorup öğrenin acmayın hemen

garantiden sıkıntı olmaz neden dersiniz bildiğim kadarıyla 3x lerde klavyeyi orgu açmadan söküyorsunuz garantiyi bozmuyorsunuz

zira 3xe ram takmak için orgu komple açmıyorsunuz dimi :)

Açık havada veya nemli bir ortamda çaldıysanız tuşun lastiği nem yapmıştır, iyice kurutun geçer.

Cok tozlu ortamda calisiyorum cevap herkese tesekkurler

bismillahirahmanirahim aletin daha garantisi bile dolmadan nasil boyle bi ariza yapar.3x piyasadaki en pahali aletlerden biri.sanmiyorumki kotu kosullarda kullanilsin.yazik verdigimiz o paralara.neyse gecmis olsun arkadasim.

saolun hocam da malesef sahne kuranların salaklığına denk geldim 4 kere. bizim düğünler dışarda olur köy düğünü olur sahne kuranlar rüzgara karşı kuruyor bütün toz bize bir de yayladaydık konyada sanki mezardayız üzerimize toprak atıyorlar o derece kötü koşullarda çalıştık