• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 3x pro ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Cevap: korg pa 3x pro ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Aleti çözdün arkadaşlar sağolun yardımlarınız için elimde 3 5 set var bunların içinden begendıgım seslerı rıtımlerı bı set içine nasıl toplarım pcde tek tek bulup bı klasor yapsam alet okurmu :) acaba

Aleti çözdün arkadaşlar sağolun yardımlarınız için elimde 3 5 set var bunların içinden begendıgım seslerı rıtımlerı bı set içine nasıl toplarım pcde tek tek bulup bı klasor yapsam alet okurmu :) acaba

Siteden pa aranger proğramını indir. Setleri orga globalsiz yükle. Beğendiğin ritimleri deftere not et. Sonra pa arenger proğramıyla bu seti aç. Beğendiğin ritimlerde hangi set ve user sesleri kullanmışlar ona bak. Orgun bütün sest ve seslerini sil . Proğramda gözüken user drum ve sesleri aynı yerlerine load yap. Bu işlemi her rtm için yapacaksın üşeniyorsan korgun yakında ücretsiz vereceği programları bekle. Biraz daha kolay edit yapılabilir diye düşünüyorum.

ümitcim pa 3 ün hayrını gör 12 bende kaldı sonra sana kısmet oldu bol kazanclar kardeşim

siteden pa aranger proğramını indir. Setleri orga globalsiz yükle. Beğendiğin ritimleri deftere not et. Sonra pa arenger proğramıyla bu seti aç. Beğendiğin ritimlerde hangi set ve user sesleri kullanmışlar ona bak. Orgun bütün sest ve seslerini sil . Proğramda gözüken user drum ve sesleri aynı yerlerine load yap. Bu işlemi her rtm için yapacaksın üşeniyorsan korgun yakında ücretsiz vereceği programları bekle. Biraz daha kolay edit yapılabilir diye düşünüyorum.

mustafa abicim çok teşekür ederim siteye ilk yazdığımda bana keşanlı mustafa abi bu işin piridir dediler ona sor dediler gerekli açıklamaları yapar dediler sende sagolasın kaçtır yazıyosun ben bır haftadır pe4k gıremıyorum nete dedıgın gıbı bı denıyım abi ben şimdiye kadar tyros hariç onuda 4 ay kullandım evde boyle teferruatlı aletler kullanmadım zamanla alışıcaz editleme falan vs öğrenırız inş takıldıgım yerde sorarım ilgi ve alakan için tekrar çok teşekür ederım abi allaha emanet

ümitcim pa 3 ün hayrını gör 12 bende kaldı sonra sana kısmet oldu bol kazanclar kardeşim

sende hayrını gör abi türkiyede bulabılecegın en temiz aleti buldun biliyomusun tyrosu ben bıkere tesıata baglamamıştım ilk sana getırdıgım akşam tesısata baglandı alet tabı sende bana sıfır alet verdın :) ben tyrosun dılınden anlamadım abı bıde set sıkıntısı falan olunca işin için den çıkamadık soğuduk aletten 3xden memnunum tam benlık düğün aletı bide sıfır alet tertemiz iii oldu hayırlı kazanlar versın allah cümlemize

hayirli olsun gercekden iyi secim yapmisin usdat ama bence degil yav anlamadigim bir sey var millete set yetmiyor sanki icki satiyolar icki yetmiyor yav kac degisik ritimle kac parca yada kac degisik sesle caliyorsunuz anlamiyorum bende belki 500 ritim 100 den fazla ses var bide biz avurada her yoreye hitap etmek zorundayiz hic zorlanmiyorum siz trde cogunluk yoresel caliyorsunuz size ne ritim ne ses ne de alet yetiyor hayret gercekden korgda sanki fabrika var hergun 100 ritim ve ses uretiyor ondakide ayni biri bisey atiyo usdune ali set veli set al sana set ayni nevale neyse sana hayirli olsun demekden baska bise kalmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı olsun abi burhan başkan herzaman eniyisini isterız bi düğunde 2slow 2halay 2 azeri 2 çiftetelli 2roman 2 karadeniz 2misket 2 pop yeterli 2tanede benden olsun gerikalan ritimler yatar 26 yaşındayím 1tane nişana tek başıma çıktı kullandğm ritimler bukdar

hayirli olsun gercekden iyi secim yapmisin usdat ama bence degil yav anlamadigim bir sey var millete set yetmiyor sanki icki satiyolar icki yetmiyor yav kac degisik ritimle kac parca yada kac degisik sesle caliyorsunuz anlamiyorum bende belki 500 ritim 100 den fazla ses var bide biz avurada her yoreye hitap etmek zorundayiz hic zorlanmiyorum siz trde cogunluk yoresel caliyorsunuz size ne ritim ne ses ne de alet yetiyor hayret gercekden korgda sanki fabrika var hergun 100 ritim ve ses uretiyor ondakide ayni biri bisey atiyo usdune ali set veli set al sana set ayni nevale neyse sana hayirli olsun demekden baska bise kalmiyor

öncelikler teşekür ederım abi söylediğin gibi haklısın fakat benım içime sinmedi bu tyros sebebide elde olan setler hoşuma gıtmedı setede para vermicem diye şartladım kendimi bizim buralarda yamaha tutulmuyo şöyle örnek verim ne diyosun sen ya diceksin en kral klavyecıyı getır elinde tyros 3 4 olsun bide g 600 koy çiftetelli oynatcam de milleti tyrosçu oturur kalır kımse oynamaz g 600 ün çiftetellisiyle yerlere yatarlar söylemek istediğim tyrosla g 600 falan kıyaslmıyorum öle bişey olamaz tabiki ama yöresel oyun havalrını bılırsın ınsanlar ordaki ritmi duymazsa oynamaz o hesap yani ben bu istedıklerımı 3x de buldum yamahayı kötülemiyorum sattıgım alet benım ilk yamaha aletım degıl öncesındede kullandım ama hep arkadaş eş dosttan bu alet soyle bu alet boyle falan dıye eleştrı duydum sonundada dedım don korga bakalım ne olacak :) hayırlısı olsun

hayırlı olsun abi burhan başkan herzaman eniyisini isterız bi düğunde 2slow 2halay 2 azeri 2 çiftetelli 2roman 2 karadeniz 2misket 2 pop yeterli 2tanede benden olsun gerikalan ritimler yatar 26 yaşındayím 1tane nişana tek başıma çıktı kullandğm ritimler bukdar

sagolasın alicim aynen dediğin gibi düğün dediğin nedir e40lada düğün yaparsın teknolojının sonu bucagı yokhergun degışık bıseyler cıkıyo işye nabalım hayırlısı korg piyasa alet nevale bol öle boyle bıseyler bulunur üzerine çalışan çok fiyat olarakta kullan kullan sat zarar etmıyosun ben tyrosu 3215 euroya almanyadan aldım 4 ay evde kullandım 3xle taksa ettım zarar ettım ama korgta öle degıl bugun al 7000 liraya yarın sat 6700 6800 e öle degılmı neyse herseyın hayırlısı allah saglık sıhhat versın

sende hayrını gör abi türkiyede bulabılecegın en temiz aleti buldun biliyomusun tyrosu ben bıkere tesıata baglamamıştım ilk sana getırdıgım akşam tesısata baglandı alet tabı sende bana sıfır alet verdın :) ben tyrosun dılınden anlamadım abı bıde set sıkıntısı falan olunca işin için den çıkamadık soğuduk aletten 3xden memnunum tam benlık düğün aletı bide sıfır alet tertemiz iii oldu hayırlı kazanlar versın allah cümlemize

amin kardeşim sağolasın senin alette çok temiz on numara bende sana sıfır verdim aleti tek sıkıntımız çanta oldu 2 mizdede çanta yok..hayırlısı olsun kardeşim ama hedef tyros 4