• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 3x pro ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

umit_kaynak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or 700 v2 plus
aleti yeni aldım 2 gün oldu şimdiye kadar hep yamaha kullandım en son tyros 3 üm vardı verdim 3x aldım alete mp3 nasıl yüklenıyo set yüklemek sırasıyla nasıl evde yukledım bırkaçkere fakat doğrumu yapıyorum bılmıyorum media tusuna basıp usb ye gırıyorum ordan setı secıl load dıyorum yukluyo doğrumu acaba tyrosta setın içine girip voice klasöründen set çıkıyodu öle yukluyodum bundada öle bişey varmı acaba yardımcı olursanız sevınırım teşekürler

Cevap: korg pa 3x pro ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

üstadım öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın doğru karar vermişsiniz.set yükleme şekliniz tamamen doğru.mp3 olayına gelince direk usb dende çalabilirsiniz hd ye kopyalayıpta çalabilirsiniz.çalma şekli şöyledir usb veya hdd mp3 şarkılar varsa önce song play e basıyorsunuz ekrana alt alta no song diye 2 adet bölüm belirir birincisine dokunup usb den veya hdd den şarkınızı bulup select yapıyorsunuz ikinci şarkıyıda ikinci no song a tıklayıp seçip select yapıyorsunuz ondan sonra ekranın altından play yapın tamamdır dj gibi bi şarkı çalarken durmaksızın ikinci şarkıya geçiş yapabilirsiniz ayrıca mp3 ü transpose yapabilir tempo sunu değiştirebilirsiniz ve dahasıda var çalan mp3 şarkının şanını enalt minimum seviyeye indirip üstüne okuyabilirsiniz saygılar

pa x lerin piri kesanli mustafa abidir,ona danismani tavsiye ederim,sana mutlaka yardimci olacaktir.saygilar

çok teşekür ederim abi sagolun bilgileriniz için yıllardır yamaha kullanıyorum kötü bi alet değil fakat set sıkıntısı var ta almanyalardan getırttım fakat benı tatmın etmedı hergun buralarda bakınıyoruz bırı set atarmı dıye korgta bu sorun yok dunya kadar set var bıde ben düğüncüyüm ne geregı var tyrosa diye düşündüm pa 800 düşünüyodum olmuşken daha üstü olsun dedım hayırlısı inşallah ii olur takıldıgım yerlerde sorularım olacak idare edın abi :)

yeni orgunuz hayirli olsun,bol kazanclariniz olur insallah,gule gule kullanin iyi secim yapmissiniz..

sağolasın abicim ii oldu ya bi yamaha tutkusudur aldı başını gitti bende yıllardır ama hep bi hayranlık vardı korga karşı sonunda yöneldim iide oldu pişman değilim :)

Hayirli olsun gule gule kullan. ...
Iyi bir secim yapmissin :)

Problemi hallettinizmi.

hayırlı olsun güle güle kullanın..Bildiğim kadarıyla setleri globalleri ile birlikte yükleyin ve seti yüklemeden önce pcm leri (her set yüklediğinizde) silin ondan sonra seti yükleyin rem açısından sakatlık olmasın.
Saygılar

PCM leri silince set sample sesler olmadan calisak yani :)
Ilginc bir oneri :D