• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 500 TR SET YÜKLEME (anlatımı)

Cevap: KORG PA 500 TR SET YÜKLEME (anlatımı)

peki bazı setler backup bunları yüklemeyi biliyorum bazı setler var açınca klasör halinde bunları nasıl yüklicem GLOBAL PERFORM gibi klasörler var

peki bazı setler backup bunları yüklemeyi biliyorum bazı setler var açınca klasör halinde bunları nasıl yüklicem GLOBAL PERFORM gibi klasörler var

seti açmadan yükle setin ismini seç direk load seç yükle,sanırım seti seçince open basıp öyle yüklemeye çalışıyorsunuz,öyle yapmanıza gerek yok,

karttan seti seçin load basın yükleme başlar

tamam abi peki son sorum olacak düğün işine başlicam önerebileceğin bir set varmı tam olarak işimi görecek

Sitede birçok arkadaşların emeği var setleri var dene istersen tek tek beğendiğini kullanırsın,

mesela x set var kartın ıcınde y setini indırdım x seti sılınıyormu yada her bır setın içinde kac rıtm var oda önemlı mesela seco kards ın sette 50 tane set var dedı hepsı aynı anda kullanılıyomu yoksa sadece tek bı set mı kullanılıyor

her setin içerisinde 50 adet ritim var,bir seti yüklediğinde önceki set silinir,set yüklemek en fazla 1 dk dır pa500tr de,pa80 gibi 3 saat sürmüyo,

artı olarak fabrikasyon ritimlerini değiştirme sansın var batı ritimlerini silipte türk ritimi atayabilirsiniz o zaman 200 adet türk ritimi alıyo diyebiliriz

abi bız burdan pa 500 rıtımlerını bulup yüklüyoruz ama durum setlerde bı sorun oluyo darbuka sesı gelmıyo seslerın bazıları calmıyo yardımcı olursan ıyı olur teşekkürler.

slm arkadaşlar bu bahsettiğiniz setleri rar. uzantılı olarak indirdim ancak bu dosyaları pa 500 tr de açamadım dosyaları görmüyor. yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden arkadaşlara teşekkürler...

slm arkadaşlar bu bahsettiğiniz setleri rar. uzantılı olarak indirdim ancak bu dosyaları pa 500 tr de açamadım dosyaları görmüyor. yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden arkadaşlara teşekkürler...

dosyayı rar dan çıkarın öyle hafıza kartına atın,rar olarak dosyayı görmez org,

korg pa500 için kaç gb hafıza kartı takılabilir şimdiden teşekkür ediyorum