• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 500 TR SET YÜKLEME (anlatımı)

Cevap: KORG PA 500 TR SET YÜKLEME (anlatımı)

korg pa500 için kaç gb hafıza kartı takılabilir şimdiden teşekkür ediyorum

hocam çok fazla hafıza kartına gerek yok,zaten pa500tr nin setinin boyutu 1 mg,
bence 2 cg hafıza kartı her türlü yeterde artar bile,fazlasına gerek yok,

korga yabancı bir acemi için biraz açıklar mısın.

set yüklemek stil yüklemek midir?

mesela ben orjinal pa500'deki yabancı ritimleri pa500tr'ye yüklemek istersem bu dediğin şekilde mi yapacağım (eğer yapılabiliyorsa?):confused:

korga yabancı bir acemi için biraz açıklar mısın.

set yüklemek stil yüklemek midir?

mesela ben orjinal pa500'deki yabancı ritimleri pa500tr'ye yüklemek istersem bu dediğin şekilde mi yapacağım (eğer yapılabiliyorsa?):confused:

Hocam bu konuda anlatılanlar sizin elinizdeki pa500 ilede aynı,kullanım olarak hepsi aynı pa500ler,pa500tr bölümünde ki tüm anlatılanlar sizin içinde geçerlidir konuları takip ederek orgunuzu çabuk çözebilirsiniz,

buradaki anlatılan sadece set yüklemektir,tek tek ritim yüklemek nasıl olur bunun daha açıklamalı anlatımını pa500tr bölümündeki konuları takip edin orada yazıyor,

Abi pa500tr de midi transpozeyi transpoze tusundan deglde klawyeden yapablrmyız acaba

kardesım attım sdcard'a fakat org a taktıgımda okumuyo ne yapmam lazım ?

zafer yeğenim şu mehmet amcana yardım ediver nbende pa 55 tr satıp pa 500 tr aldım fakat üstündeki midi leri çaldıramıyorum burdan bana anlatabilrmisin nasıl oluyor negibi işlem yapmalıyım saygılar..birde yazmışsın dosyayı rar dan çıkarın nedemek rar .açıklarmısınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cok onemli bir sorum olacak.. korg pa 500 tr aldım evde hobı olarak kullanıyorum
orgu aldıgımda songbook ta cesıtlı mıdıler var ben ınlar toplu olarak sılıp kendı sıteden ındırdıgım mıdılerı yuklemek ıstıyorum
bır turlu beceremedım
karta mıdılerı klasor olarak atıyorum klasorsuz de atıyorum medya ya bastıgımda mıdılerımı hıc gormuyo
kısacası songbook a mıdı yuklemenın yolu nasıldır..
sımdıden herkeze tesekur ederim sargılar

slm,korg pa500 icin set lazim yardimci olursaniz sevinirim,saygilarimla

Selamlar ben yeniyim bende korg pa 500 var ama türk seti yok burdan nasil indire bilirim bana bir yardimci olursaniz cok sevinecem tesekürler