• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 500 TÜRKİYE FORMAT (anlatımı)

Cevap: KORG PA 500 TÜRKİYE FORMAT (anlatımı)

abi şimdi bu orgların pa500 batı olan versiyonu var pa500 türkiye verrsiyonu var birde pa500 oryantal versiyonu var zaten fiyat farkı ortada pa500 düz versiyonunda sadece batı ritimleri vardır pa500 tr modelinde türk pa500 or modelinde oryantal ritimler yani bunda benim bilidğim kadarıyla yapacak bir şey yok zaten pa500 fiyatı 800 euro(1.430 TL) iken pa500 tr fiyatı 1050 euro(2.305 TL) yani

fabrika ritim sesleride yokki silinmiş..Yanlız senin seti yükledim sorun yok.Sadece akupanyalar yok ses vermiyor akor yok..

Cevap: Re: KORG PA 500 TÜRKİYE FORMAT (anlatımı)

fabrika ritim sesleride yokki silinmiş..Yanlız senin seti yükledim sorun yok.Sadece akupanyalar yok ses vermiyor akor yok..

tamam işte önemli olan orda ritimler sesler düzgün çıkıyomu çıkmaz

dur bi batı ritmi yükleyim o zaman dediğine göre herşey normal olacak...

kardeşim sende ki pa500 düz model pa500 tr nin ritimlerini okusada aynı kalitede okumaz pa500 tr versiyonda drum kit tr vs gibi tr kitler mevcut ve ritimlerin bir çoğu bu kitlere yazılmış senin yapabileceğin bence pa80 kartsız setlerini dene onları yükle kitleri filan ayarla kullan .

arkadaşlar benim sorumun çözülür mü bu şekilde yani alette akor basamıyorum şuan.Sorun aletin batı versiyonu olması mı?PA 80 kartsız setler benim sorunu mu çözer mi?
Sorun şu cihaz üzerinde sadece user de sesler mevcut.Banklarda sesler yok.ACC ler sanırım sesleri banklardan alıyor.Bu yüzden akupanya yok akor basamıyorum gibi sorunlar var.ben bunları tek tek ayarlarsam oluyor.Ben nasıl banklara fabrika seslerini yüklerim.
Ayrıca cihaz üzarinde arap, türk (cevo,erdal, çiğdem pa80 kit gibi vs ) gibi kitler mevcut bunlar olmalımı daha sonra mı yüklenmiş çözemedim.
pa 80 setini deneyeceğim.
yoksa aleti satmam gerekecek.
zaten çok iyi değilim kafam karıştı..

kardeşim demekki o çiğdem pa80 kitler filan sonradan yüklenmiş senin yapman gereken pa80 kartsız setlerini yükleyip ritimlere o çiğdem kitler filan koyman uyanları kaydet böylece aleti düzenlemiş olursun ...

teşekkürler..şimdi ritim nasıl düzenlenip kaydedilir onu araştırıcaz.. :) ilgi alaka için tekrar teşekkürler.

Cevap: Re: KORG PA 500 TÜRKİYE FORMAT (anlatımı)

hic ritim, ses yokmu aletin ustunde? bende pa 500 kullaniyorum ama kendisinin orjinal ritimleri var. olmasi lazim kendi ritim ve sesleri? yoksa almis oldugun yere bildir bence sonucta aranger aliyorsun ve uzerinde orjinal ritim ve seslerin olmasi gerek.

Zafer kardeşim merhaba kardeşim diyorum samimiyetime güvenerek çünkü 40 yaşındayım bağışla

Yaklaşık 7-8 aydır bu foruma üyeyim hep takip ediyorum gerçekten vermiş olduğum bilgiler ile bizlere çok faydalı oluyorsun bizlere faydalı olmak için göstermiş olduğun zahmet ve çabalarından dolayı sana gönülden teşekkür ederim.
bende de pa500 tr var şu an %70 prof. olarak çalıyorum ancak öğrenmem gereken daha çok şey var :):)

sadece verdiğin emeğe ve zahmete karşılık böyle bir yazı yazma gereği duydum

Teşekkürler