• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 500 TÜRKİYE FORMAT (anlatımı)

Cevap: KORG PA 500 TÜRKİYE FORMAT (anlatımı)

Zafer kardeşim merhaba kardeşim diyorum samimiyetime güvenerek çünkü 40 yaşındayım bağışla

Yaklaşık 7-8 aydır bu foruma üyeyim hep takip ediyorum gerçekten vermiş olduğum bilgiler ile bizlere çok faydalı oluyorsun bizlere faydalı olmak için göstermiş olduğun zahmet ve çabalarından dolayı sana gönülden teşekkür ederim.
bende de pa500 tr var şu an %70 prof. olarak çalıyorum ancak öğrenmem gereken daha çok şey var :):)

sadece verdiğin emeğe ve zahmete karşılık böyle bir yazı yazma gereği duydum

Teşekkürler

rica ederim abi ne demek,ben teşekkür ederim bu güzel mesajınız için, :)

pa 500 yazısının altında türkiye yazıyorsa bu tr dir eğer arağça yazı yazıyorsa oryantaldır bir şey yazmıyorsa bu batıya özgü sesler ve ritimler vardır

pa 500 yazısının altında türkiye yazıyorsa bu tr dir eğer arapça yazı yazıyorsa oryantaldır bir şey yazmıyorsa bu batıya özgü sesler ve ritimler vardır

Os restore dosyası

değerli arkadaşlar korg pa 500 tr de format atma nasıl olur sorusuna cevaben

pa 500tr OS RESTORE dosyasını hafıza kartına atıyoruz,kartı orga takıyoruz,

1.media basın

2.ekranın en altında ütilies yazısı olacak ütlities basın

3,karşımıza full resorce bkp ve full resorce restore çıkacak hangisini yüklemek isterseniz yani full resorce bkp yüklemek isterseniz kutucuğu işaretleyin ve execute basın ve biraz bekleyin tamamdır,

şimdi full resorce restore yide yukarıdaki gibi aynı şekilde yükleyin

kolay gelsin iyi çalışmalar herkese

hocam ben bu dediklerinizi yaptım switch hatası veriyo ve org kitleniyor nasıl yüklemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

hocam ben bu dediklerinizi yaptım switch hatası veriyo ve org kitleniyor nasıl yüklemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

ali kardeşim ben hep bu şekilde yükledim sorun çıkmadı,yanlış anlamayasın,buraya konu açtığımda yazdığım yazıları orgun üzerinde uygulama yaparak tekrar tekrar kontrol ediyor ve öyle konuyu açıyorum,
ben hep bu şekilde yüklemiştim pa500tr varken,acaba yükleme yaparken bi yerde hata mı yapıyorsunuz acaba org kilitlenmemesi gerekir,
şu an elimde pa500tr yok,menuyu tam hatırlayamadım unutmuşum yoksa yardımcı olurdum size

arkadaşlar kılavyemden ses çıkmıyor pa 500tr set attıktansonra oldu başka setler deniyorum onlardada aynı ne yapabilirim bir yardımcı olsanız

sllm arkadaşlar
pa 500 format pirogramını bulamıyom acil yardım sizler zahmet

yarın düyünüm var orkum format istiyor kalmısım böyle allah rızası ıcn yardım

teşekkür ederimmmmm