• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 500 türkiye

Cevap: korg pa 500 türkiye

hadi bakalım sattım 55'i :) 500tr mi, or700 mü? Ya da bırakıp bu çıstak işleri piyano mu yada hammer action tuşeli synth mi? Müziğin neresinde olduğumu sorguluyorum şu an :D

:(
meraba arkadaşlar pa 500 güzel ama picment sıkıntılı iki arkadar bir hafta arayla aldık ikimizinde aynı sıkıntı var picmentde hiç faliyet yok

herkeze seliamlar arkadaslar resimlerdeki gibi yapin picmen kablolari bi da problem olmaz klavie parasina gore superdir ben temiz pa500 kullaniyom ve memnunum yeterki iyice ayarlayin

slmlar arkadaşlar... ben bi pa500tr kullanıcısı olarak alet 10 numara diyebilirim...tabi bu benim düşüncem,herkesin stili yada görüşü farklı farklı olabilir...aletin nevalesi az..az derken diğer orglara göre sölüyorum ben...daha çok çok işlenilmesi gereken bir alet...daha ham yani...ben aleti alırken çevremden baya eleştiri aldım...işte 80 den iyi olamaz yada malzemesi zayıf yada saundu 80 den çok kötü diye...ama bir şeyi almadan evvel araştırın arkadaşlar amaaa araştırma yaparkende bilir bilmez şeyler söyleyip alete çamur atmayalım...benim görüşüm kötü org yoktur...kötü çalıcı vardır...çalmasını bildikten sonra gerisi teferruat arkadaşlar...kısacası tam TÜRKİYE lik bi alet...saygılar.

Zafer arkadaşıma katılıyorum sesler falan çok hoşuma gitti ritimler.sample kitler ;)

teşekkürler anlatım için tek kelime süper anlatım hayırlı müşteriler bol kazançlar herkeze