• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 500 türkiye

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
vidoyu tıklayın........,,,,,,

arkadaşlar pa 80 i satıp korg pa 800 alma niyetim var ama pa 800 almadan önce pa 500 ü denemek istedim,pa 500 araştırdım çok araştırdım ve denedim,,,çoğu arkadaşımız pa 500 beğenmiyo,,ve pa 80 i satıpta pa 500 e geçmek yanlış olur mantığı doğru değil,,bence herkes bu aletten almalı,,pa 500 tam bizim istediğimiz gibi tr alet,,,sampler yükleme yok ama üzerinde zzaten tr seslerin hepsi sampler var,,,ne gerek var sağda solda sampler arayıpta orga yüklüyom diyen kaç kişi var ve gerek yok,,batı sesler rtmler iyi değil falan denildi,,,arkadaşlar inanırmısınız bunu diyenler orgu yerden yere vurup piyasasını maf etmişler,,ve bu söylentiler yüzünden çoğu pa 500 tr almaktan vazgeçti,pa 80 devri kapanıyo,,görüceksiniz,,bu pa 500 pa 800 ü solllayacak ve ben çok beğendim pa 80 i satıp pa 500 tr alacam,,pa 500 tr geleceğin klavyesi,,saund süper rtmler süper herkese tavsiye ederim,,pa 55 le aynı denildi ama 55 gibi 7 8 tane yapar bu org,,bence kimse kimsenin lafına inanmasın abi gitsin orgu denesin,söylenenlerin çoğu doğru değil,,,saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
ii güzel 55 e göre ii peki 800e göre nasıl. tabiki aynı yada daha i,i olmasını beklemiyorum ama yinede genel bi bakışla arasında çok fark varmı?

ii güzel 55 e göre ii peki 800e göre nasıl. tabiki aynı yada daha i,i olmasını beklemiyorum ama yinede genel bi bakışla arasında çok fark varmı?

hocam bu alet pa 80 le 800 arasındaki bi alet pa 80 den iyi 800 den iyi değil,,800 le arasındaki en büyük fark 800 e sampler yüklenmesi,mp3 ,başkada bişey yok,,

ama ilerleyen zamanlarda pa 500 tr ye bişeyler yapılkabilir,bu böyle kalmaz,,,bizzat denedim,,yaw rtmler sesler dehşet 800 den aşağı değil saundu,,birde sampler yüklenmesine gerek yok,,,türkiyede ne kadar kullanılan enstrüman varsa hepsinin değişik şekillerde sesleri var,,misal kllarnet 5 adet var,her sesin bir sürü değişik tonları var,,,batı rtmlerde seslerde çok güzel arkadaşlar,,aletin iyice işlenmesi lazım saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
yakından bi incelemek lazım bu aleti. bakalım dediğin kadar varmı...

herkes denesin süper bi alet

ilk işim pa 80 i satıp pa 500 türkiye alacam,,,süper bişey ya saygılar

ben kendim bizzat kullanan bi muzisyenim aleti deneyin görün bence aleti kötüleyenler alete ulasamadiklari icin böyle konusuyordur ama pa80 55 buna benzer vs pa800 haric bu orklari 5 böleer 10 a carpar bu alet abi bence süperr ben aldimya kim nederse desin ister kötü ister yaramaz aleti alipta calan ikisi bilir tadini saygilar

Konuyu açan arkadaş!Hangisini kullanabiliyosan aktif bir şekilde veya kullanabileceğine inanıyorsan, o aleti al veya değiştir.Herkes hangi aleti alması gerektiğini bilir zaten.Güzellik kavramıda kişiden kişiye değişir.Daha fazla tartışmanında alemi yoktur..

Saygılarımla...

Konuyu açan arkadaş!Hangisini kullanabiliyosan aktif bir şekilde veya kullanabileceğine inanıyorsan, o aleti al veya değiştir.Herkes hangi aleti alması gerektiğini bilir zaten.Güzellik kavramıda kişiden kişiye değişir.Daha fazla tartışmanında alemi yoktur..

Saygılarımla...

syn goksel aleti bilen varmıda konuşuyosun,biliyomusun pa 500 tr yi,,,biliyosan bilenlere sözüm yok,,burada pa 500 tr hakkında yorum bekleniyo yapacaksanız yapın,,pa 500 tr yi daha iyi bilenlerden yorum bekliyorum,,,siz almıyo olabilirsiniz,,,ama pa 500 tr yi birçok arkadaş araştırıp bilgi sahibi olmak istiyor,,,bu konu bu yüzden açılmıştır bilginize,,,