• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 500tr sorunu TR DEN ANLAYANLAR BUYURSUN

felaket639

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Korg pa 500tr sorunu Acele yardım Lutfen!

Arkadaslar ben set yukluyorum herneyse 2 sayfa varya Bank 1/8 Bank 9/16

Bank 9/16 nın hepsı dolmuyor sadece Karma tuşu Folklor tuşu doluyor gerı kalanları nasıl dolduruyoruz anlayamadım 9/8 5/8 Oryantal falan Bunları dolduramadım.
Bank 1/8 Full Türk ritmiyle doluyorken Bank 9/16 da Karma Tusu Folklor tusu doluyor.

Org ılk aldıgımda hepsı full doluydu ıntro falanda vardı set yuklemeye çalısırken sılındı o fabrıka rıtmımı oluyor sımdıkıler anlayamadım yardım edenlere elımden gelen rep teşekür vericem arkadaslar.

Bıde mesala bı set yukledım dıyelım yuklenırken sonundaymıs gıbı Device generic eror dıyor Pad yuklerken hata verıyor denedım hepsı yuklenıyor pad larda generic eror dıor 10tane user varya ıcınde ondan olabılırmı? ordakıler şarkı mı oluyor ritmi yani ritmse oraya nasıl gırıcez 10tane user varya bı parçamı artık açtım darbuka 2/4 dıor mesala load dıyorum 10tane user bolumu gozukuyor Bank 9/16 tan sonra user bolumumu gelıor cozemedım arkadaslar Kusra bakmayın uzun oldu..

User bolumde 10tane user var orayı açabılıorsak ordakılerde rıtımse ısım kolay arkadaslar Sımdıden saolun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg pa 500tr sorunu TR DEN ANLAYANLAR BUYURSUN

karaca abi ben avrupa yakasina gecicem yakinda yardimci olmaya calisirim eger istersen sen orgu cocuga almistin bildigim kadariyla

Orgcu cocuga derken kardesım.

Dogru dogru tamam.

Anlatmanın yolu yokmu burdan.

0541 781 62 39 anlayamadım sorunu tam olarak ıstersen yardımcı oluyum kardesım