• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 55 almayı düşünüyorum tavsiyeleriniznelerdir

• Konbuyu başlatan sol
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 5K
Cevap: korg pa 55 almayı düşünüyorum tavsiyeleriniznelerdir

Bende 1 sene kullandım bu cihazı süper alettir, 1.500tl ye almıştım 1700 satmıştım, Hemde 1 sene kullanmama rağmen kar bile yaptım:)

1500 den başlar 1900 kadar çıkar temizliğine göre değişir.

sen pa55 narkozunu yemişsin kardeşim başka alet alamazsın şu anda hayırlı olsun
birkaç tavsiyem var alırken sana alacağın orgu çalıştır ekranda açılırken feb 2005 yazıyorsa onu alma hiç olmazsa diğerleri idare eder bu dediğim ilk piyasaya çıkan sürümüdür en büyük problemler bundaydı sonrakileri yoğun şikayetler üzerine birazcık düzeltmeye çalıştılar çin de medeli fabrikasında yapıldı bu cihazlar benim kullandığım sıfır almıştım jan 2005 modeliydi
özellikle ekran çevresindeki swiçlerin lehimi çok zor oluyor ayrıca klavye kısmı ilk versiyonda çok komikti bir tuşa basınca yanındakide ona takılıp hareket ediyordu:) birde çok sıklıkla ekran ışığı ve ekran yazılarında problem çıkar ve swiçlerin bozulmasıda her zaman olur pitch arasıra bozulur
ses kalitesi çok kötüdür kendi hoparlörlerinde tweter yoktur
fakat pa80 ritim ve sesleri güzeldir hatta pa80 de olmayan pa1x 32 mb lik sample seslere sahiptir

syn piyanist şantör hocam,tamam feb 2005 olanı alma diyosunda adam nereden anlayacak feb 2005 olanını jan 2005 olanını,,

pa 55 tr 3 versiyon var,,1.0 1,1 1,2 şimdi bu üç versiyondan 1,2 versiyonunu yani son versiyonu yüklediğin zaman pa 55 tr açılınca eğerki feb 2005 ise jan 2005 oluyo bunu biliyomuydunuz acaba,,

peki nasıl olacak şimdi ben alken nelere dikkat edicem iyi kötü oldugunu nasıl anlıycam bilgisi olan arkadaşlar bildiginizi esirgemeyin sadece sizlerin tecrübesine güvenerek sizlerden örendiğime uyarak alıcam hepinize tesekkür ederim yardımcı olun lütfen saygılar

slm arkaşım ben ahmet edirneden bende kutusunda pa55 var istesen sitete resimleri var.1900tl pazarlık azda olsa var.05362664924 saygılar.prezneci.nick

arkadaşlar tesekkür ederim pa55 aldım saygılar

fallahi bana sorarsan imkanin varsa pa80 dan dusuk marka orglari alma yukarsinial pa800 x1 x2 cunku ayni fiyada pa80 bulabilirsin iyi arastirirsan

paylaşım önemli 55ten şaşma yamaha çok geride bende or700 kullanıyorum hep sıkıntı

eğer hala almadıysan bende satıyorum istanbuldaız iimzide gel gör sitersen ben çalim farketmez kalve çok iyidir