• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 55 tr mi yoksa pa 600Qt

• Konbuyu başlatan casty
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 5K

casty

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800
sayın müzisyen arkadaşlarım bende pa 55 tr var ve pa 600 Qt merak sarmış durumdayım.elimdeki aleti satıp 600 Qt almayı düşünüyorum ve sizlerdende bilgi almak istiyorum.pa 55 tr mi 600Qtmi dersiniz.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Cevap: korg pa 55 tr mi yoksa pa 600Qt

pa600 4 tane pa 55 tr yapar ona göre kararını ver

Tartışmasız pa600 :)

600 Qt diyorsunuz yanii yorumlarınız için teşekkürler

tabikii pa55 dersem pa55 mi daha iyi olacak ? :) herkes birşeyler der ama mantıken düşün bence mantığın sana dogruyu seçtirir :)

böyle saçma soru olurmu ya :D pa 55 nere pa600 nere arada uçurum var kardeş.. ne yaptın sen yiğen :D

bana pa600 mu yksa pa80 mı dıye sorsalar hc dusunmedn pa80 derm gerısnı sn dusun kardsm

abi düşün birkere bir yanda disketli sample almayan ve yılların yıprattığı bir pa55 bi yanda da sıfır yeni nesil 96 mb ramli mp3 bordu üstünde usb girişli hafıza kartlı dokunmatik ve geniş bir ekrana sahip sample ses atılan pa800 setlerini direk okuyan yeni nesil güncel bir cihaz kararını sen ver artık ama bu demek değildir ki pa55 iyi bir org değil tabiki oda sınıfıının en güzellerinden ama artık benim eski aletlerden ağzım yandığı için diyorum yoksa işini bilene hepsi mercedes hepsi bmw

Tereddütsüz al derim bende kararsız kaldım çok kişiye danıştım onları dinledim pişman olmadım dün pa 800 setini yükledim tam performans ile eksiksiz çalışıyor nevale sıkıntısı yok değiş değiş kullan şimdiden hayırlı olsun.

yorumlarınız cok teşekkür ederim