• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 55 tr mi yoksa pa 600Qt

• Konbuyu başlatan casty
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 5K
Cevap: korg pa 55 tr mi yoksa pa 600Qt

Ben PA 600 qt iyi bir cihazda dinle.Ben dinledim sanki teneke gibi geldi bana setler.Ama PA 55 TR virüssüz bi set kullanırda gercekten uğraşıp set yapan bir arkadaşın setini kullanırsan bence daha cazip.AMA PA 800 Bence En Uygunu.Ben PA 600 qt alacağıma PA 800 alırım

isteğine hemen katılıyorum pa 55 hemen elinizden çıkarıp pa 600 derim . pa 600 almanız için üzerinde cok üstünlükler var. şimdiden hayırlı olsun. rasgele.

baya yakın bir söz pa55 nerde pa600 nerde :)

sayın müzisyen arkadaşlarım bende pa 55 tr var ve pa 600 Qt merak sarmış durumdayım.elimdeki aleti satıp 600 Qt almayı düşünüyorum ve sizlerdende bilgi almak istiyorum.pa 55 tr mi 600Qtmi dersiniz.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

cok değerli müzisyen arkadaşlar suan pa 55 tr bugun sattım ve 600 Qt almaya karar verdim sizlerin yorumlarınızla yanlız suan piyasada bulamıyorum.yorumlarınzı için ayrıca hepinize teker teker teşekkür edrim

umarım pişman olmazsınız

Bu kıyaslama neye göre onu anlamış değilim. Biri son sistem biri fii tarihindeki sistem. + Sıfır. PA 600 QT Teredütsüz. Hatta git yerinde orjinal seti ile deneyip karar ver.

Ben PA 600 qt iyi bir cihazda dinle.Ben dinledim sanki teneke gibi geldi bana setler.Ama PA 55 TR virüssüz bi set kullanırda gercekten uğraşıp set yapan bir arkadaşın setini kullanırsan bence daha cazip.AMA PA 800 Bence En Uygunu.Ben PA 600 qt alacağıma PA 800 alırım

Pa 600 QT yi Cihazda dinledin ve Teneke ? çok ilginç Bendeki Korg PA 600 QT ozaman farklı yerden gelme. Ben ilk dinlediğimde Baslar ve tınılar çok dolgun ve güzel di ? Nasıl teneke anlamadım :D Kullanıcıları yanıltmaya yönelik. bence Arkadaşlar yorumlara bakmayın gidin yerinde dinleyin karar verin.

Arkadaşlar elimde satilik çok temiz evde kullanılmış ekran bandı dahi üştünde çizksiz tam faal üstünde kendi yapmış oldugum şahane bi set var.ilgilenenler tel..05363895499

Hocam Iyide ne var elinde? Pa 600 mü