• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa-55 tr ***satilik *** 1900 TL. "izmir"

GUAVERAss

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Mrb Arkadaşlar PA500 yada 800 alacağım için Satılıktır .
Alet tertemizdir.Basmayan swic-tuş bulunmamaktadır.
PAZARLIKSIZDIR ACİL OLMADIĞINDAN PAZARLIK TEKLİF ETMEYİNİZ...!
DÜŞÜK MODEL ORGLARLA TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ..
MANTIKLI VE MAKUL TEKLİFLERE AÇIĞIM ...
FİYATI 1900 TL.
not: ALET İZMİRDEDİR
İRT TEL : 554 520 19 82

Ekli dosyalar

• pa55.jpg
    pa55.jpg
    56.4 KB · Görülen: 196
Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı satışlarınız olsun...

fiyat cok cok yüksek kimse almaz o fiyata ...

mal sizin tamam biliyoruzda kardeşim bu fiatları neden yüksek veriyosunuz,,,vallahi pa 55 tr almaya kalktım,,,piyasası 1 500 600 iken,,,şimdi 1 700 e bulamıyorum yaw,,,millet sallama fiat çekiyo,,,mal sizin istediğiniz fiata verirsinizde bu kadarda yüksek fiat olmaz,,,almıyorum pa 55,,,ben anlamadım gitti, ortalıkta 1 500 e zor satılan pa 55 ler,,,ben pa 55 almaya kalkınca fiatlar 1 800e fırladı,,,adamın biride bana inanmıyosanız,,sahibindene girin bakın 2 300 yazmıs pa 55 e ayıptır yaw,,birde yazmısınız makul fiat teklif edin,,,kardeşim ilk önce sen makul fiat ver,,,neyse hayırlı satışlar kardeşim inşallah satarsın,,,

mal sizin tamam biliyoruzda kardeşim bu fiatları neden yüksek veriyosunuz,,,vallahi pa 55 tr almaya kalktım,,,piyasası 1 500 600 iken,,,şimdi 1 700 e bulamıyorum yaw,,,millet sallama fiat çekiyo,,,mal sizin istediğiniz fiata verirsinizde bu kadarda yüksek fiat olmaz,,,almıyorum pa 55,,,ben anlamadım gitti, ortalıkta 1 500 e zor satılan pa 55 ler,,,ben pa 55 almaya kalkınca fiatlar 1 800e fırladı,,,adamın biride bana inanmıyosanız,,sahibindene girin bakın 2 300 yazmıs pa 55 e ayıptır yaw,,birde yazmısınız makul fiat teklif edin,,,kardeşim ilk önce sen makul fiat ver,,,neyse hayırlı satışlar kardeşim inşallah satarsın,,,

ben sana katiliyorum dosttum satmaya kalsan ucur olur almaya kalkarsan dunyanin fiyati olur

Cevap: Korg pa-55 tr ***satilik *** 1900 TL. "izmir"

2500 tl pa 80 ler var biraz fazla demişsin fiyatı pa 55 e ama mal senin malın hayırlı müşteriler